2013 Yarıyıl Kupası Optimist ve Laser Sınıflarında Sonuçlandı
TYF 2013 Programında Yer Alan Yarıyıl Kupası’nın ikinci ve son bölümü, 02-06 Şubat tarihleri arasında Yalıkavak Yelken Kulübü’nün ev sahipliğinde gerçekleşti.
420 sınıfında 17 ekip, 470 sınıfında 12 ekip, Finn’de 5, Raceboard’da 27, Rs:X’te 8 ve Techno 293’te 34 sporcunun mücadele ettiği yarışlarda alınan dereceler aşağıda verilmiştir.
420 GENEL
1.ZEYNEP YENTUR-DENİZ GÖKMERAL FENERBAHCE S.K .YELKEN SUBESİ
2.DENIZ BAĞCI-KAAN TUNA GALATASARAY S.K. YELKEN SUBESİ
3.SERRA DENIZ PELIN-LALIN TASA İSTANBUL YELKEN KULUBU
420 BAYAN
1.ZEYNEP YENTUR-DENİZ GÖKMERAL FENERBAHCE S.P. YELKEN SUBESİ
2.SERRA DENİZ PELİN-LALIN TASA İSTANBUL YELKEN KULUBU
3.BESTE KAYNAKCI-SIMAY ASLAN ALİ RIZA METE URLA GSYK
470 GENEL
1.DENIZ CINAR-ATES CINAR İSTANBUL YELKEN KULUBU
2.M.SERGEN BİRİNCİOĞLU-T. EMRE HASBAY SİNOP KARADENİZ YELKEN KULUBU
3.HALİL DEMİREL-FIRAT SAHİN GÖKOVA YELKEN KULUBU
470 GENC
1.M.SERGEN BİRİNCİOĞLU-T. EMRE HASBAY SİNOP KARADENİZ YELKEN KULUBU
2.HALİL DEMİREL-FIRAT SAHİN GÖKOVA YELKEN KULUBU
3.NAZLI HILAL KARADELI-CEREN CELAYIR FENERBAHCE S.K YELKEN SUBESİ
FINN GENEL
1.ALİCAN BAŞEĞMEZ İSTANBUL YELKEN KULUBU
2.CEM GÖZEN İSTANBUL YELKEN KULUBU
3.ALICAN KAYNAR FENERBAHCE S.K. YELKEN SUBESİ
RS:X – 8.5 M2 YELKEN BAYAN
1.SİMLA ÇİLİNGİROĞLU GALATASARAY S.K YELKEN ŞUBESİ
TECHNO293 – U13 – BAYAN
1.YAĞMUR AKYOL >ÇEŞMEALTI RÜZGAR S.Y.K
TECHNO293 – U15 – ERKEK
1.BORA ŞEN ÇEŞMEALTI RÜZGAR S.Y.K
2.EFE EMİR DEMİR FENERBAHCE S.K. YELKEN SUBESİ
3.ARDA FAKA GALATASARAY S.K YELKEN ŞUBESİ
TECHNO293 – U15 – BAYAN
1.AYŞE BELİZ İNCE FENERBAHCE S.K. YELKEN SUBESİ
TECHNO293 – U17 – ERKEK
1.TOGAN CEMAL BATUM FENERBAHCE S.K. YELKEN SUBESİ
2.ONUR CAVİT BİRİZ GALATASARAY S.K YELKEN ŞUBESİ
3.DOĞA ÖZKARACAABATLIOĞLU
FERDİ
RACEBOARD-ERKEK
1.HALİL MOLA BÜYÜK LİMAN YK
2.BATU AKYOL ÇEŞMEALTI RÜZGAR S.Y.K
3.ONUR YALÇIN İÇDAŞ S.K
RACEBOARD-BAYAN
1.ELİF ERYILMAZ FENERBAHCE S.K. YELKEN SUBESİ
2.CEYLAN GÖKSU ONURAL TÜRK BALIKADAMLARI S.K
3.EGE BUKET TÜRK BALIKADAMLARI S.K