D-MARİN TÜYAP Boat Show’da Deniz Tutkunlarıyla Buluştu

Doğuş Grubu çatısı altında hizmet veren ve yeni yatırımlarıyla büyümeye devam eden D-Marin Marinalar Grubu, katıldığı Tüyap İstanbul Boat Show’da yoğun ilgi gördü. Grubun, Turgutreis, Didim, Göcek ve Hırvatistan Sibenik’de faaliyet gösteren marinalarının detaylı tanıtımını gerçekleştirdiği standı yüzlerce deniz tutkunu ziyaret etti. D-Marin Marinalar Grubu’nun fuarın altıncı günü organize ettiği kokteyle ise 300’ün üzerinde davetli katıldı.

D-Marin Turgutreis Marina ile marinacılık sektörüne adım atan ve turizm sektöründe derinleşme ve genişleme stratejisi çerçevesinde marinacılık alanındaki yatırımlarına hız veren Doğuş Grubu’nun bünyesindeki D-Marin Marinalar Grubu, katıldığı Tüyap İstanbul Boat Show’da yoğun ilgiyle karşılandı.
D-Marin Marinalar Grubu’nun dünyanın karada düzenlenen en büyük ikinci boat show fuarı olanTÜYAP İstanbul Boat Show’da açtığı stand her gün yüzlerce deniz tutkunu tarafından ziyaret edildi.
D-Marin Marinalar Grubu, fuarın altıncı günü düzenlediği kokteylde denizci dostları, fuar katılımcıları, sektörel firma yöneticilerinden oluşan 300’ün üzerinde davetliyi ağırladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

Denizcilik sektörü, Tuzla Boat Show’da buluşuyor.

Türkiye ve dünyanın en önemli tekne üreticilerinin katılacağı Tuzla Boat Show, yaklaşık 75 bin kişiyi …