EtkinliklerHaberlerMagazin

D-MARİN TÜYAP Boat Show’da Deniz Tutkunlarıyla Buluştu

Doğuş Grubu çatısı altında hizmet veren ve yeni yatırımlarıyla büyümeye devam eden D-Marin Marinalar Grubu, katıldığı Tüyap İstanbul Boat Show’da yoğun ilgi gördü. Grubun, Turgutreis, Didim, Göcek ve Hırvatistan Sibenik’de faaliyet gösteren marinalarının detaylı tanıtımını gerçekleştirdiği standı yüzlerce deniz tutkunu ziyaret etti. D-Marin Marinalar Grubu’nun fuarın altıncı günü organize ettiği kokteyle ise 300’ün üzerinde davetli katıldı.

D-Marin Turgutreis Marina ile marinacılık sektörüne adım atan ve turizm sektöründe derinleşme ve genişleme stratejisi çerçevesinde marinacılık alanındaki yatırımlarına hız veren Doğuş Grubu’nun bünyesindeki D-Marin Marinalar Grubu, katıldığı Tüyap İstanbul Boat Show’da yoğun ilgiyle karşılandı.
D-Marin Marinalar Grubu’nun dünyanın karada düzenlenen en büyük ikinci boat show fuarı olanTÜYAP İstanbul Boat Show’da açtığı stand her gün yüzlerce deniz tutkunu tarafından ziyaret edildi.
D-Marin Marinalar Grubu, fuarın altıncı günü düzenlediği kokteylde denizci dostları, fuar katılımcıları, sektörel firma yöneticilerinden oluşan 300’ün üzerinde davetliyi ağırladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı