EtkinliklerHaberler

Numarine 78’HT Rio Boatshow’da

Numarine 78HT

Bu yıl 7.cisi düzenlenecek olan Rio Boatshow’a ilk defa katılacak olan Numarine, Latin Amerika pazarında ilgiyle takip edilen modeli 78’HT’i ziyaretçilerin beğenilerine sunacak.

2002 yılında Ömer Malaz tarafından teknoloji, dizayn ve üretim kalitesinde fark yaratmak için kurulan Numarine, vakum infuzyon teknolojisi ile üretim yapan sayılı firmalardan biri olarak, yüksek kaliteli, çevreci ve etkileyici dizaynlı semicustom performans motoryat üretimlerine devam ediyor. Kocaeli-Gebze’deki 25,000 m2lik fabrikasında yıllık yaklaşık 50 yat kapasitesiyle mobilya dahil üretimi kendi içinde çözümleyen Numarine, yat sahiplerine iç dekorasyon anlamında kendi teknelerini yaratma olanağı sunuyor. 55’ ‘ten başlayıp 130’’e kadar çıkan modellerine geçen yıl 55’Saint Tropez, 68’HT ve 105 HT’yi de ekleyen Numarine, 20’yi askin ulkede bayileri vasitasiyla yatlarını nihai kullanıcılara ulaştırmaya devam ediyor.

CEO’luğunu Patrik von Sydow, dizayn ekibini ise Can Yalman, Tomasso Spadolini ve Umberto Tagliavini’nin oluşturduğu Numarine, 12-18 Nisan tarihleri arasında Rio Boatshow’da yer alırken, Latin Amerika’da hem performansı hem de dizaynı ile çok beğenilen 78’HT’yi sergileyecek.

Numarine 78HT

78’HT, yenilikçi dizaynı, teknolojisi ve üretim kalitesi ile normalin dışında bir yat; ejderha benzeri çizgileri ile agresiv ve sıradışı sahibinin isteklerine uygun olarak alışılmışın oldukca dışında. Bu özel yat, herhangibir sallanma veya titreşim hissettirmeden 38 knot hızlara çıkabilmekte.

Son derece iyi düşünülmüş navigasyon alanı, başüstünde büyük bir oturma grubu ve güneşlenme bölümünün olmasına olanak sağlıyor. Bu farklı alan, eğlence için güzel bir alternatif yer yaratırken, 78’HT’yi bir parti mekanına dönüstürüyor.
Elmas şeklindeki lumbozla güneşin içeri dolmasını sağlarken, güneş işığıyla beraber güncel iç dekorasyon, 8 kişi rahatça yemek yerken özel bir ferahlık hissi uyandırıyor.

Ortada ayrı bir merdiven ile inilen master kamara, eşi benzeri olmayacak lükste iken, büyük VIP kamarası ve diğer iki misafir kamarası da luks konusunda ondan geri kalmıyor. Mürettebat için de ayrı kamara ve yaşam alanı ayrı girişli olarak bulunmakta.

78’HT, değişik, modern ve lüks Numarine dizayniş Rio boatshow’da denizseverlerin ilgisine sunulmakta.

Teknik bilgiler:

Tam boy: 23,98m
En: 5,80m
Ağırlık: 36.7 ton

Daha detaylı bilgi için: www.numarine.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı