Bodrum Yat İmalat Sektörü Fuarda Tanıtıldı

Bodrum Ticaret Odası (BODTO), TÜYAP Boat Show’da Bodrum yat sektörünü tanıtmak amacıyla ziyaretçilerle buluştu. Ziyaretçiler tarafından ilgiyle takip edilen BODTO standında konuşan Başkan Mahmut Kocadon, “Hem Bodrum hem Türkiye tekne ve yat sektöründe ciddi bir yerlere geldi. Akdeniz’de yapılan ahşap teknelerin yüzde 40’ı Bodrum’da yapılıyor. Bu bizim için gurur verici bir oran onun için bizde Bodrum’daki yat inşaatımızı tanıtmak için burdayız.” dedi. Bodrum’da üretilen teknelerin İstanbul Boat Show’da tanıtıldığını söyleyen Kocadon, Bodrum Ticaret Odası’nın 40 metrekarelik bir stantta tanıtım yaptığını belirtti.

Fuarda, Bodrum’un lokomotif sektörü olan yat imalatı, ahşap yelkenli yatlar ve yan sanayisinin tanıtıldığını anlatan Kocadon, “Bodrum’da yat imalatı yapan firmaların ve yan sanayinin bilgilerinin yer aldığı kitapları dağıttık. Fuarın açılış günü, Bodrum standının kokteyli gerçekleştirildi. Bodrum standında bulunan model tekneler ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladı” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

Silent 55: Güneş enerjisi lüks ile birleşirse…

“Ardınızda bıraktığınız karbon ayak iziniz değil; denizden taşıdığınız kumlar olsun” Güneş enerjisi ile çalışan araçların …