EtkinliklerHaberler

CNR Avrasya Boat Show Suya İniyor

‘6. Uluslararası CNR Avrasya Boat Show’ fuarı, 2012’de hem karada hem de denizde organize edilecek. Tekneler, CNR EXPO ve Ataköy Marina’da sergilenirken, iki sergi alanı arasındaki ulaşımı limuzin sağlayacak.

Ataköy Marina ile varılan anlaşma ile 20 metrenin üzerindeki tekneler, 10-19 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek fuar süresince marinanın ‘Misafir (G) Pontonu’nda ziyaretçileriyle buluşabilecek.

CNR EXPO İstanbul’da bu yıl beşincisi yapılan ‘Avrasya Boat Show’da, 400’den fazla teknenin teşhir edilmesi ve bir sonraki fuar için bu sayının artacak olması CNR yönetimini fuarı denize de taşıma konusunda harekete geçirdi. Ataköy Marina seçeneğini gündeme alan CNR yönetimi, katılımcıların hem sergileme maliyetlerini azaltacak, hem de süper yat sınıfı teknelerin marinada yer almasını sağlayacak.

Denizde de gerçekleştirilecek fuarda Vicem, Numarin, Peri Yat ve Vanelli gibi mega yat üreticileriyle diğer ithalatçı firmaların 20 metrenin üzerindeki tekne ve katamaranlarının marinada yer alması hedefleniyor. 2012 yılında gerçekleşecek fuarda Ataköy Marina’nın Misafir (G) Pontonu’nda yaklaşık 20 mega yat sergilenecek. Ancak, marinanın genişleme projesine paralel olarak önümüzdeki yıllarda sergilenecek tekne sayısı artırılabilecek.

CNR Holding Fuarcılık Grup Başkanı Ali Bulut, CNR EXPO İstanbul Avrasya Boat Show’un kapalı alanında yer bulamayan büyük tekne firmalarının talebi üzerine düğmeye bastıklarını belirtti. Bulut, proje sayesinde fuarın “Mega Yat” kategorisinde önemli bir ihtiyacı karşılayacağını söyledi.

Ali Bulut, Ataköy Marina işletmecisi DATİ Holding’in de fuar projesine stratejik olarak son derece sıcak yaklaştığını ve CNR Avrasya Boat Show’un deniz ayağını güçlendirmek için her türlü desteği vereceğini ifade etti.

Limuzinle servis
Ataköy Marina’da düzenlenecek Avrasya Boat Show’da sergileme yapacak firmaların kullanımına dönük son derece şık bir VIP Lounge kurulacak. Ayrıca ziyaretçilere yönelik her türlü ikram ve sunum imkanı oluşturulacak. CNR EXPO ile Ataköy Marina güzergahında firmalara tahsis edilen limuzinle servis hizmeti verilecek.

DENTUR (Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği)’un yanı sıra, IFSBO (Uluslararası Boat Show Federasyonu) ve ICOMIA’nın (Uluslararası Deniz Endüstrisi Birliği) desteklediği Avrasya Boat Show, 10-19 Şubat 2012 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul’da ve eş zamanlı olarak Ataköy Marina’da yapılacak. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık organizasyonuyla gerçekleştirilecek fuar, 120 bin metrekare alanda, 1000’e yakın katılımcı ile düzenlenecek.

http://www.cnravrasyaboatshow.com/

Kaynak : CNR Avrasya Boat Show
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı