Etkinlikler

Milta Bodrum Marina 2012-2013 Halı Saha Futbol Turnuvası Başladı

Milta Bodrum Marina ve İlişkili Kuruluşlar 2012-2013 Halı Saha Futbol Turnuvası 3 Aralık Pazartesi günü Fr Spor- Işıl Club Milta ve Gemibaşı – Süvariler takımlarının karşılaşmalarıyla başladı.

3 Aralık 2012- 15 Şubat 2013 tarihleri arasında, Milta Bodrum Marina’nın ev sahipliğinde devam edecek olan Halı Saha Futbol Turnuvası, Marina ve çevresinde bulunan ilişkili kuruluşların katılımı ile heyecanı doruğa taşıyacak.

Takım ruhu ve rekabetin, dostluk ve beraberlik içinde sahalara taşınacağı turnuvada bu yıl; Milta Bodrum Marina, Işıl Club Milta, Sky Marine, Burga Güvenlik, Rgs Spor, Sünger Spor, Apomare Spor, Gemibaşı,FR Spor, Süvariler, A Takımı ve Yorulmaz Yat takımları yer alıyor. Geçtiğimiz yıl Işıl Club Milta takımının zaferi ile sonuçlanan turnuva, bu sene de takımların kıyasıya mücadelesine sahne olacak.

3 Aralık Pazartesi günü Bitez Belediye Spor Tesisleri’nde art arda oynanan Fr Spor- Işıl Club Milta , Gemibaşı – Süvariler maçlarıyla başlayan ve her yıl olduğu gibi bu yıl da taraftarların yoğun ilgisiyle sürecek olan 9 haftalık maraton, 15 Şubat 2013’de Play- Off maçlarıyla son bulacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı