EtkinliklerHaberlerMagazin

MİLTA BODRUM MARİNA 2012-2013 Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi

Milta Bodrum Marina ve İlişkili Kuruluşlar 2012-2013 Halı Saha Futbol Turnuvası 25 Şubat 2013’de düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

3 Aralık 2012- 15 Şubat 2013 tarihleri arasında, Milta Bodrum Marina’nın ev sahipliğinde gerçekleşen Halı Saha Futbol Turnuvası, Marina ve çevresinde bulunan ilişkili kuruluşların katılımı ile keyifli bir turnuva yaşattı.

footDSC_4705

Takım ruhu ve rekabetin, dostluk ve beraberlik içinde sahalara taşındığı turnuvaya bu yıl; Milta Bodrum Marina, Işıl Club Milta, Sky Marine, Burga Güvenlik, Rgs Spor, Sünger Spor, Apomare Spor, Gemibaşı, FR Spor, A Takımı ve Yorulmaz Yat takımları katıldı. 8 haftalık lig periyodunun ardından play-off a kalan takımlar arasındaki mücadele heyecanı doruğa taşırken, turnuva şampiyonu Işıl Club Milta Takımı oldu. Sky Marine takımı turnuva ikinciliği, Milta Bodrum Marina takımı turnuva üçüncülüğü kupalarını elde ederken;A Takımı’ndan Fatih Köylü gol kralı, en centilmen takım Fr Spor, en centilmen oyuncu ise Sünger Spor takımından Görkem Yavaş oldu.

Büyük serüven 25 Şubat 2013 akşamı Milta Bodrum Marina Sit Alanı’nda düzenlenen Turnuva Kapanış Partisi ve Ödül Töreni ile sona erdi. Turnuva boyunca çekilen fotoğraflardan oluşan slayt gösterisi ve mangal partisi ile renklenen gecede kupalar ve ödüller sahiplerini bulurken, oyuncular ve taraftarlar doyasıya eğlendi.

footDSC_4693

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı