Pazartesi , Ağustos 26 2019

Numarine, Dubai Boat Show 20.Yıl Kutlamalarındaydı

Numarine’in Birleşik Arap Emirlikleri bayisi Art Marine
Numarine’in Birleşik Arap Emirlikleri bayisi Art Marine

Özellikle motoryatlara her geçen gün giderek artan bir ilginin gözlendiği Birleşik Arap Emirlikleri’nde düzenlenen en önemli fuar olan Dubai Boat Show, bu yıl 20.yaşını kutladı. Dubai Boat Show’a artan ilgi, her yıl neredeyse akabinde yapılan Abu Dhabi Boat Show’un artık yapılmaması kararını bile aldırttı.

Dubai’de 55’ ve 102’ yatlarıyla boy gösteren Numarine’in Birleşik Arap Emirlikleri bayisi Art Marine, gene fuarın önemli bir kısmını kaplamaktaydı. Denizde motoryatların ve karada malzeme standlarının yoğunlukta olduğu fuarda başka Türk markaları da göze çarpıyordu.

Numarine 102'
Numarine 102'

Dubai’nin gözde marinasi Mina Seyahi Dubai International Marine Club’da düzenlenen fuar, sadece Birleşik Arap Emirlikleri değil, bölgedeki diğer ülkelerdekilerin de ilgisini çekti. Katılımcılara kumsalda çeşitli aktivitelerde bulunma ve 22’ tekne ve barbekü kazandıran çekilişlere katılma hakkı sağlandı. Girişte ve yemek alanında canlı müzik yapılırken, dalış bölümünde ziyaretçilere demo yaptırıldı. Ana girişteki supercar bölümü de etkileyici idi. Çarşamba akşamı ise ‘The World of Yachts Recognition Awards 2012’, 7 kategoride 20 ödül olmak üzere, sektörün oyuncularına takdim edildi.

Başta Dubai olmak üzere bölgede yatları takdir kazanan Numarine, 12-18 Nisan tarihleri arasında ise Rio Boatshow’da yer alırken, Latin Amerika’da hem performansı hem de dizaynı ile çok beğenilen 78’HT’yi sergileyecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

Silent 55: Güneş enerjisi lüks ile birleşirse…

“Ardınızda bıraktığınız karbon ayak iziniz değil; denizden taşıdığınız kumlar olsun” Güneş enerjisi ile çalışan araçların …