Sevgililer Günü hediyesi Koruncuklardan!

Sevgililer Günü’nde sevdiklerine romantik bir hediye vermek isteyenler için Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı özel seçenekler sunuyor.

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı ürünlerle çiftleri iyilikle sevindirmeyi planlıyor. Üzerinde Koruncukların yaptığı resimlerin olduğu içi çikolata dolu içinizi ısıtacak kupalar ve mumluklar bu özel günde farklı bir hediye vermek isteyenler için en ideal seçenekler olacak.

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı, 1979 yılından beri Çocukköyleri kurmak ve yaşatmak konusunda tüm gücüyle hizmet veriyor. Özel günler ve çeşitli projeler sayesinde elde edilen gelirlerle Koruncukların hayata tutunmasına katkıda bulunuluyor. Siz de Sevgililer Günü’nde TKMÇV’den hediye alarak sadece sevdiğiniz kişiyi değil, aynı zamanda Koruncukları da sevindirme şansını yakalayabilirsiniz.

Çikolatalı kupaların fiyatı 20 TL; özel kadife kutu içinde sunulan mumların fiyatı ise 50 TL olarak belirlendi. Ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgilere http://www.koruncuk.org sitesinden ulaşabilirsiniz.

sevgililer-gunu-koruncuk

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

Yüzen Venedik: Costa Venezia 

Costa Cruises’un Çin pazarı için tasarladığı yeni gemisi 135 bin ton ağırlığında, 323 metre uzunluğunda …