EtkinliklerHaberler

TÜYAP İstanbul Boat Show 2012

DÜNYANIN KARADA DÜZENLENEN İKİNCİ BÜYÜK FUARI

Sektör, Tüyap’ın deneyimine, sahip olduğu vizyon ve stratejik planlama becerisine, pazarlama-tanıtım kapasitesine, en son kullanıma giren yüksek standartlı sergi salonlarına güvenerek tercihini Tüyap İstanbul Boat Show Fuarı’ndan yana kullandı. Fuar denizcilik sektöründeki dünyaca tanınmış 400’ün üzerinde markanın katılımı ile toplam 10 salonda 80.000m2 sergileme alanına ulaştı. Bu sayede Almanya’da düzenlenen Boot-Duesseldorf Fuarı’ndan sonra dünyanın karada düzenlenen ikinci büyük fuarı haline gelen Tüyap İstanbul Boat Show kısa sürede önemli bir başarıya imza attı.

Deniz ve Denizcilik ile İlgili Tüm Ürün ve Hizmetler Tek Çatı Altında Sergileniyor

Deniz tutkunlarının buluşma noktası olma hedefiyle yola çıkan fuar, deniz ve denizcilik konusundaki tüm ürün ve hizmetlerin bir bütün olarak sergileneceği geniş bir kapsama sahip. Yelkenliden sörfe, küçük motorlu teknelerden büyük lüks yatlara kadar birçok teknenin sergileneceği Tüyap İstanbul Boat Show’da ziyaretçiler teknelerin yanı sıra su sporları, dalış, balıkçılık malzeme ve donanımları, denizcilik aksesuarları, yat ve marina hizmetleri ve ihtiyaç duyulabilecek her türlü donanım, cihaz ve sistemi bir arada bulma şansı yakalayacaklar.

Denizcilik sektörünün hareketlenen dünya pazarında yeni bir anlayış, heyecan ve dinamizm ile önemli bağlantılar kurmasına hizmet edecek olan fuar 18-25 Şubat 2012 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de ziyaret edilebilecektir.

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de gerçekleşecek Tüyap İstanbul Boat Show 2012 12. Uluslararası İstanbul Yelkenli, Motorlu – Motorsuz Deniz Araçları, Sistem, Cihaz, Donanım ve Aksesuarları Fuarı katılımcı listesine ve yerleşim planına www.tuyapboatshow.com web sitesinden ve www.facebook.com/tuyapboatshow sayfasından ulaşabilir, fuar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz

TÜYAP İstanbul Boat Show 2012
TÜYAP İstanbul Boat Show 2012
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı