YarışlarYelken Sporları

Bodrum Kış Trofesi sona erdi

Muğla Bodrum’da 9 yelken kulübünün katılımıyla gerçekleşen Bodrum Kış Trofesi sona erdi.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi ev sahipliğinde 4-6 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen Bodrum Kış Trofesi’ne 2’si Rusya’dan olmak üzere toplam 9 yelken kulübü katıldı.
Galatasaray, Tekirdağ, Bodrumspor, Era, Yalıkavak, Bodrum Modalılar, Hekimköy ile Rusya’dan Vodnik ve Drozba yelken kulüplerinin katıldığı trofe, İçmeler açıklarında gerçekleşti.
Yarışlar sonucunda optimist sınıfında birinci Vodnik Yelken Kulübü’nden Artem Maximkin olurken, optimist junior kategorisinde birinci Galatasaray Yelken Şubesi’nden Ali Poyraz Özdemir, laser kategorisinde Bodrumspor Yelken Şubesi’nden Kemal Ege Özgün, laser junior kategorisinde ise yine Bodrumspor’dan Ataberk Erbektaş oldu.

Yarışların ev sahipliğini yapan Bodrum Belediyesi Bodrumspor yelken şubesi antrenörlerinden Serdar Çiçek yarışlar hakkında şunları söyledi;

Bodrum’da güzel bir yarışa ev sahipliği yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Bu yarışa katılan tüm kulüplerimize teşekkür ediyorum. Bu yarış, 21-26 Ocak tarihlerinde Turgutreis’te Türkiye Yelken Federasyonu tarafından düzenlenecek Türkiye Kış Kupası öncesi bir hazırlık niteliğindeydi. Sporcularımızı bu yarış öncesi son kez değerlendirme fırsatı bulduk.

Yarışlar sonrası dereceye giren sporculara ödülleri Bodrumspor Yelken Şubesi’nde düzenlenen törenle takdim edildi.

Kaynak: DHA

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı