Çarşamba , Aralık 11 2019

Vodafone Red Famous Cup 8.Kez Start Alıyor

Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü(BAYK) ve Milta Bodrum Marina tarafından VODAFONE RED ve HTC’nin katkıları ile MARINA YACHT CLUB ‘ın düzenlediği Vodafone Red Famous Cup yelken yarışlarının sekizincisi 21-22 Eylül tarihlerinde Bodrum’da gerçekleşecek.

Yelken sporuna ilgiyi arttırmak ve daha geniş kitlelerle buluşturmak için başlayan “Vodafone Red Famous Cup” yelken yarışında; her bir yelkenli Türkiye’nin gülümseyen bir yüzü, değerli bir sanatçıyı konuk ederek heyecanlı bir maratona hazırlanıyor. Yelken dünyasına pek çok amatör sporcu kazandıran “Vodafone Red Famous Cup” 2006 yılından bu yana aralıksız olarak devam ediyor. Pek çok ünlü ismi konuk eden yarışlarda katılımcılar hayatın stresinden uzaklaşırken dünyanın en güzel deniz ve rüzgarına sahip Bodrum’da, yelken turizmi de gelişiyor.

Ödül töreni sırasında Vodafone Red ve HTC tarafından akıllı cihazlar hediye edilecek.

22 Eylül Pazar akşamı ödül töreninde yarışmacılar ödüllerini sanat, spor, basın ve siyaset camiasının en önde gelen isimlerinden aldıktan sonra katılımcılar ödül töreninin ardından Fatih Erkoç & Zafer Çebi Orkestrasının gönülleri fetheden şarkıları ve enfes müzik ziyafeti ile yarışın yorgunluğunu atacaklar.

ünlüler toplu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

Türk Takımı yelkende dünya şampiyonu!

Avustralya’da düzenlenen Dünya Dragon Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil eden “Provezza Dragon” şampiyon oldu. Toplam 10 ülkeden …