TrendyYaşam

Son moda Belkin Yeni iPad aksesuarları yine Datagate’de

Öncü aksesuar markası Belkin, geçtiğimiz günlerde ödüllü klavye çantası, ultra-hafif seyahat kılıfları ile video izlemek için özel olarak geliştirilen kılıfların da aralarında bulunduğu yepyeni bir iPad aksesuar serisini satışa sundu. İş, eğlence ve seyahat tutkunları için farklı alternatifler içeren yeni seri çok dikkat çekici!

iPad fırtınası dünyayı kasıp kavururken, koruyucu kılıflar ve taşıma çantaları da bu teknoloji harikasını kullananlar için giderek daha da önemli hale geliyor. Teknolojinin insan hayatındaki gücünü artırmak amacıyla mobil tasarımlar yapan ve 200’ü aşkın patente sahip olan Belkin, satışa sunduğu yeni iPad aksesuar serisi ile bu çılgınlığı daha da artıracağa benziyor.

Yeni Belkin iPad aksesuar serisinin içerdiği ödüllü klavye çantası, ultra-hafif seyahat kılıfları ve video izlemek için özel olarak geliştirilen kılıflar, markanın Türkiye’deki resmi distribütörü olan Datagate Bilgisayar tarafından dağıtılıyor. Bilgisayar ve PC bileşenleri distribütörü olarak Index Grup bünyesinde 20 yıldır faaliyet gösteren Datagate Bilgisayar, yaklaşık 50 çok özel çanta ve kılıf içeren bu geniş çaptaki serinin dağıtımını üstleniyor.

Tasarımlarını yaparken bireysel stilden ödün vermeden insanların iPad kullanma biçimlerini genişletmeyi amaçladıklarını belirten Belkin Doğu ve Ortadoğu Afrika İş Birimi Direktörü Tristan Lericollais, bu yeni seride de tarz ve fonksiyonelliği tek bir çizgide toplamayı amaçladıklarını aktarıyor. iPad kullanan herkesin içinde kendine göre bir şey bulabileceği bu yeni aksesuar seti, ince ve çok amaçlı kullanıma yönelik olarak geliştirilen YourType™ Kılıf ve Klavye ürününün yeniden tasarlanmış bir versiyonunu da içeriyor.

Bunun yanı sıra, Belkin’in aynı serisinde, farklı renklerdeki standlı koruma kılıfları ile üçe katlanarak ekranı değişik açılardan görmeyi kolaylaştıran ve kapağı açıldığında iPad’in uyanmasını sağlayan özel gizli mıknatıslara sahip kılıflar da satışa sunuluyor. Video izlemeyi sevenlerin de unutulmadığı seride, yazmayı ve ekranı uzaktan görmeyi kolaylaştıran ayarlanabilir yükseltilere sahip deri ve normal kılıflar da bulunuyor.

YourType Kılıf ve Klavye (F5L114ea) ürün fiyatı: 329 TL.
Standlı Saklama Kılıfı (F8N747cw) ürün fiyatı: 99 TL.
Üçe Katlanan Profesyonel Standlı Kılıf (F8N755cw) ürün fiyatı: 99 TL.
Şeritli Sinema Kılıfı (Standlı-F8N753cw) ürün fiyatı:119 TL.
Puantiyeli Sinema Kılıfı (Standlı-F8N773cw) ürün fiyatı: 129 TL.
Deri Sinema Kılıfı (Standlı-F8N757cw) ürün fiyatı: 149 TL.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı