Dalgıcın RehberiFaydalı BilgilerPADI

PADI Dalış Tablolarını Kolaylaştırıyor

Yeni Elektronik Sportif Dalış Planlayıcısı
(Recreational Dive Planner – eRDP)

Bristol, UK – 25 Nisan 2005. PADI yeni ürünü, “Elektronik Sportif Dalış Planlayısıcı” (eRDP) ile dalış planlamasını çok daha kolay bir hale getirdi. Dünyanın en popüler dalış tablosunu baz alarak kurulan eRDP, dalgıçlara standart dalış planlama kolaylığı sağlıyor.

Basit bir şekilde dalış verilerinizi girin ve ekranı okuyun, işte bu kadar! eRDP de daha önce dalgıçların kullanmaya alışık oldukları tablolardaki sistemle çalışmaktadır: maksimum derinlik, yüzey beklemesi, basınç grupları, dekompresyonsuz limitler ve ayarlanmış dekompresyonsuz limitler gibi.

Kullanması son derece kolay olup, veri girişinden sonra net sonuçları görebilir ve dalışınızı planlayabilirsiniz. eRDP, hem metrik hem deemperyal birimlerle çalışmakta olup, tüm dünyada kolaylıkla kullanılabilmektedir. İki birim arasında geçiş yapmak için, basit bir düğmeyi çevirmeniz yeterlidir.

Dalış Bilimleri ve Teknolojisi (Diving Science and Technology – DSAT) tarafından yaratılmış olan eRDP, pazarda türünün tek örneğidir.

PADI International Ltd.’nin Satış ve Pazarlama Başkan YardımcısıDouglas Nash derki “ eRDP, yeni dalıcıların dekompresyon teorisini öğrenmeleri ve matematiksel hataları azaltmaları için harika bir araçtır. Bu yeni ürün, dalıcıların dalış planlarını güvenli, çabuk ve doğru bir şekilde yapmalarını sağlamaktadır.”

PADI, eRDP ürününü PADI Dalış Merkezleri ve Okullarına Nisan ayında dağıtmaya başlamıştır. Bu merkezlerin listesini görmek için,www.padi.com sitesini ziyaret ediniz

PADI Hakkında: PADI (Professional Association of Diving Instructors) (Profesyonel Dalış Eğtimenleri Birliği), dünyanın en büyük sportif amaçlı dalış eğitimi, sertifikası ve üyeliklerine sahip bir organizasyondur. Üyeleri; dalış firmaları, sayfiye aktiviteleri, akademik enstitüler, hocalık eğitmenleri, dalış eğitmenleri, dalgıçlar, şnorkelciler ve diğer su sporu hayranlarından oluşmaktadır. Profesyonel PADI Üyeleri (dalış merkezleri, sayfiyeleri, eğitim fakülteleri, eğitmenler, asistan eğitmenler ve divemaster’lar), dünyanın büyük bir çoğunluğundaki dalgıçlara eğitimler vererek, her sene yaklaşık 1,000,000 adet sertifika çıkartmaktadır. PADI Profesyonelleri, herkese sualtını keşfetme ve maceraya katılma imkanı sağlarken, dalış eğitimi, güvenlik ve müşteri hizmetleri alanlarında da en yüskek standartları vermeyi hedeflemiştir.

International PADI, Inc.
www.padi.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı