2013 Yarıyıl Kupası Optimist ve Laser Sınıflarında Sonuçlandı

TYF 2013 Programında Yer Alan Yarıyıl Kupası’nın İlk Bölümü, 200 Optimist Ve 115 Laser Sporcusunun Katılımıyla 28 Ocak-01 Şubat Arasında Yalıkavak Yelken Kulübü’nün Ev Sahipliğinde Gerçekleşti. Optimistte 14 İlden 37 Kulüp Temsil Edilirken, Laser Sınıflarında 12 İlden 33 Kulübün Sporcuları Ve 1 Ferdi Sporcu Yarıştı.

Yarıyıl Kupası’nın İkinci Bölümünde Finn, 470, 420, Rs:X, Techno 293 Ve Raceboard Sınıfları Yarışacak; Bu Yarışlar 02-06 Şubat Arasında Yapılacaktır.

OPTİMİST VE LASER SINIFLARINDA ALINAN DERECELER:

OPTİMİST GENEL
1- Yücehan Aslan / Turgutreis Yelken Kulübü
2- Can Pehlivan / Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi
3- Haluk Çalın / Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi
4-Rasim Yaşar / ARM Urla Yelken Kulübü
5- Onur Cemil Mandalinci / Turgutreis Yelken Kulübü

OPTİMİST KIZ
1- Fem Zeynep Ay / İstanbul Yelken Kulübü
2- Ece Göksu Gök / Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi
3- Melike Ece Kırmacı / Samsun Yelken Kulübü

OPTİMİST JUNIOR
1- Umut Kartal / Turgutreis Yelken Kulübü
2- Ece Asya İkizler / Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi
3- Efe Uçar / İstanbul Yelken Kulübü

Optimist Yarış Sonuçlarına Ulaşmak İçin Tıklayınız

LASER 4.7 GENEL
1- Selim Hekimoğlu / Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi
2- Asil Örgen / Çeşme Yelken İhtisas Kulübü
3-Anıl Çetin / Bodrum Belediye Yelken Kulübü

LASER 4.7 BAYAN
1- Ceren Saner / Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi
2- Deniz Dağdelen / Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi
3- İrem Saner / Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi

LASER 4.7 JUNIOR
1- Toygar Elmas / Çeşme Yelken İhtisas Kulübü
2- Uğur Esen / Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi
3- Berkay Abay / Foça Yelken Kulübü

LASER RADIAL GENEL
1- Pınar Kaynar / İstanbul Yelken Kulübü
2- Alp Rona Rodopman / Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi
3- Can Akdurak / Solo Yelken İhtisas Kulübü

LASER RADIAL BAYAN
1- Pınar Kaynar / İstanbul Yelken Kulübü
2- Ecem Güzel / Turgutreis Yelken Kulübü
3- Simge Serim / İstanbul Yelken Kulübü

LASER RADIAL GENÇ
1- Can Akdurak / Solo Yelken İhtisas Kulübü
2- İnanç Haliloğlu / Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi
3- Ecem Güzel / Turgutreis Yelken Kulübü

LASER RADIAL MASTER
1- Eralp Hoşgör / Ferdi
2- Murat Önder Ergun / ARM Urla Yelken Kulübü
3- Taylan Bora / ARM Urla Yelken Kulübü
LASER STANDART GENEL
1- Mustafa Çakır / Heybeliada Su Sporları Kulübü
2- Onur Bilgen / İstanbul Yelken Kulübü
3- Utku Gönener / Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi

LASER STANDART GENÇ
1- Mehmet Haliloğlu / Konak Belediyesi Spor Kulübü
2- Altuğ Şenermen / Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi
3- Mustafa Onur Durak / İzmit Yelken Kulübü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

ARKAS ve TURMEPA işbirliği ile çocuklar denizi öğrenecek

ARKAS ve TURMEPA, “Deniz & Çevre Eğitimleri” projesi ile çocuklara deniz sevgisi ve denizleri koruma …