American Express – Bosphorus Cup 2012

AMERICAN EXPRESS BOSPHORUS CUP 2012 GENEL SONUÇLAR

1. Goblin (Aydın Yurdum) 1-7-1
2. KIA Lukunku (Vedat Tezman / Orhan Tüker) 4-1-6
3. Turkcell-Alize (Sinan Sümer) 13-3-2
4. Fenerbahçe 1-Garanti Sailing (FB Spor Kulübü / Oğuz Ayan) 9-4-6.5
5. Komet (Vamık Kural) 12-5-3

BOSPHORUS CUP 2012 GENEL GRUP SONUÇLARI

IRC1
1. Goblin 3 (Aydın Yurdum) 1-4-1
2. KIA-Lukunku (Vedat Tezman / Orhan Tüker) 3-1-2
3. Fenerbahçe 1-Garanti Sailing (FB Spor Kulübü / Oğuz Ayan) 5-2-3.5

IRC2
1. Turkcell Alize (Sinan Sümer) 4-1-1
2. Komet (Vamık Kural) 3-2-2
3. İzmir Yelken (Kaan Özgönenç) 1-5-4

IRC3
1. Ameera XS (Emir İçgören) 2-4-1
2. Hedef Yelken (Hedef Yelken / Levent Özgen) 1-2-4
3. Sake (Hakan Börteçene) 3-1-3

IRC4
1. Corio Zig Zag (Sinan Sümer / Doğukan Kandemir) 2-1-1
2. Fenerbahçe 2-Boğaziçi Üniversitesi (FB Spor Kulübü / Eren Özdal) 1-2-2
3. Mikro-Cenoa (Cenoa Sailing-Tarkan Akdoğan) 3-3-3

DESTEK
1. Alvimedica (Cem Bozkurt / Ateş Yığın) 1-1-1
2. Back-UP Akasya (Cenoa Sailing-Çağdaş Artu) 2-4-2
3. Kechi Poyraz-Bahçeşehir Üniversitesi (Sirena Marine / Yiğit Taban) 3-3-5

3 HAZİRAN CADDEBOSTAN YARIŞI GRUP SONUÇLARI

IRC1 (Start saati: 16.20)
1. Goblin 3 (Aydın Yurdum) 17.05.57
2. KIA-Lukunku (Vedat Tezman / Orhan Tüker) 17.07.50
3. AVEA-İstanbul Yelken (İYK / Ali Kemal Tüfekçi) 17.08.10
DNF: Fenerbahçe 1-Garanti Sailing, Orion
OCS-DNF: 7 Bela
OCS: Arcora 4KMS RC, Evolution, Easy Tiger
DNC: Orient Express VI, Idefix, Shaker, WraceBoats

IRC2 (Start saati: 16.20)
1. Turkcell Alize (Sinan Sümer) 17.07.44
2. Komet (Vamık Kural) 17.08.40
3. i-Marine F35 (Ejder Varol) 17.09.41
DNC: Bosphorus Sailing, Outlaw, Bluewind

IRC3 (Start saati: 16.20)
1. Ameera XS (Emir İçgören) 17.10.29
2. Passion One (Ergin Kargalıoğlu) 17.13.10
3. Sake (Hakan Börteçene) 17.13.50
OCS: Goliath
DNF: Güneş Sigorta Falcon, Return of Acadia, Bandido

IRC4 (Start saati: 16.25)
1. Corio Zig Zag (Sinan Sümer / Doğukan Kandemir) 16.56.07
2. Fenerbahçe 2-Boğaziçi Üniversitesi (FB Spor Kulübü / Eren Özdal) 16.56.18
3. Mikro-Cenoa (Cenoa Sailing / Tarkan Akdoğan) 17.01.47
DNF: Ada Pupa Adrenalin
DNC: Gambas

DESTEK (Start saati: 16.25)
1. Alvimedica (Cem Bozkurt / Ateş Yığın) 16.58.09
2. Back-UP Akasya (Cenoa-Çağdaş Artu) 17.04.55
DNC: Island of Breeze, Kechi Poyraz-Bahçeşehir Üniversitesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

ARKAS ve TURMEPA işbirliği ile çocuklar denizi öğrenecek

ARKAS ve TURMEPA, “Deniz & Çevre Eğitimleri” projesi ile çocuklara deniz sevgisi ve denizleri koruma …