Ertuğ A.Ş. Paris Nautic Fuarında

Ertuğ A.Ş., 3Line ‘’THE MAST COMPANY ‘’ markası adı altında yeni üretmeye başladığı alüminyum yelken direklerinin Avrupa lansmanına, 6 Aralık Cuma günü VİP açılışı yapılacak ‘Paris NAUTIC 2013’ Tekne Fuarında başlıyor.

Nautic Logo

3lıne tek

Bugüne kadar konvensiyonel sistemlerle direk üreten Ertuğ, Gebze’de 14.152 mt2 üzerine kurulu fabrikasında, yatırımı tamamlanan yeni CNC makineler ile 20 feetten – 52 feet boyundaki teknelere kadar deniz eloksal koruma kaplamasına sahip 6000 serisi homojenize alüminyum sistemi ile modüler yelken direklerini imal etmektedir.

Konu ile ilgili olarak geliştirilen yazılım sayesinde, programa girişi yapılan tekne ölçülerine en uygun ve en verimli profillerin seçimi sayesinde imalat gerçekleştirilmektedir.

Paris Boat Show’ da 2.1 B87 no.lu standda firmayı ziyaret etmek isteyenler info@3line.com.tr mail adresinden şirketle temas kurabilirler. Firma yetkilileri ziyaret etmek isteyenler için giriş kartı temin edecektir.

 

avrasya-yeniv1

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

Silent 55: Güneş enerjisi lüks ile birleşirse…

“Ardınızda bıraktığınız karbon ayak iziniz değil; denizden taşıdığınız kumlar olsun” Güneş enerjisi ile çalışan araçların …