Pazartesi , Ağustos 26 2019

ASUS Windows 8 özelliğine sahip çok amaçlı VivoTab™ tableti: ince ve hafif

Yeni dijital çağın global lideri ASUS, Windows 8 özelliğine sahip ince ve hafif tablet VivoTab™’yi tanıttı. VivoTab™ mükemmel bir performans ve enerji verimi kombinasyonu için 11.6” çoklu dokunmatik HD ekrana, Wacom® dijitalleştirici ekran kalemine ve Intel® Atom™ çift-çekirdek işlemciye sahip. Eksiksiz klavyesi ve 19 saate kadar mobil kullanımı destekleyen dahili pili sayesinde, tercihli mobil gövdesi ise, ürünün daha verimli bir çalışmasını sağlıyor.

Artırılmış performans, inanılmaz enerji verimliliği
ASUS VivoTab™ 1.8 GHz Intel® Atom™ Z2760 çift-çekirdek işlemci, Windows 8’in hem en son yazılımlarda hem de eski uygulamalarda artırılmış performans ve inanılmaz bir enerji verimliliği ile çalışmasını sağlıyor; böylece kullanıcılara her türlü ihtiyacı karşılayacak daha geniş bir yazılım seçeneği yelpazesi sunuyor. VivoTab™’nin 11.6” çoklu-dokunmatik ekranı, Super IPS+ teknolojisinin olağanüstü parlaklığı sayesinde, canlı renkler sağlayan 1366 x 768 HD çözünürlüğe, geniş görüş açılarına ve açık havada muhteşem görünürlüğe sahip. ASUS TruVivid teknolojisi, ekran koyuluğunu azaltarak görüntü netliğini daha üst seviyelere taşıyor; çizilmeye dayanıklı Corning® Fit cam ise parmak izi tutmayan kaplamasıyla ekranın hep çok net kalmasını sağlıyor.

Sezgisel kullanım için esnek kontrol
Yapılan iş her ne olursa olsun, ASUS VivoTab™ için esneklik kilit öneme sahip. Çoklu-dokunmatik özelliği Windows Store uygulamalarını parmak ucuyla tamamen kontrol etmeyi sağlarken, Wacom® dijitizer ekran kalemi, masaüstü uygulamalarında tam bir kesinlik yakalamaya imkan tanıyor. VivoTab™ yeni mobil gövdesine bağlı olduğunda, şık “gizli mafsal” tasarımıyla bir anda klavyesi, büyük çoklu-dokunmatik touchpad ve iki USB 2.0 portuyla görülmedik verimliliğe sahip bir dizüstü bilgisayara dönüşebiliyor. Dahası mobil gövde, VivoTab™’ın 10,5 saatlik pil ömrünü 9 saate kadar daha artırarak 19 saatlik inanılmaz bir mobil kullanımı mümkün kılıyor.

Güçlü, pratik ve son derece portatif
Güçlü ve pratik olan ASUS VivoTab™ aynı zamanda son derece portatif de. Pürüzsüz metalik tasarımı sadece 8.7 mm inceliğinde ve 675 gr ağırlığında. Yenilikçi Nano Molding teknolojisi onu şık olduğu kadar dayanıklı da kılan bir tasarımla donatıyor. ASUS SonicMaster teknolojiye sahip dört hoparlörü, VivoTab™’ın sesinin görüntüsü kadar güzel çıkması anlamına geliyor. Otomatik-odaklanma yapan beş-element lense ve f/2.2 diyafram aralığına sahip 8-megapiksel kamerası ise görüntü yakalama konusunda onu sınıfının en iyisi yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

Yüzen Venedik: Costa Venezia 

Costa Cruises’un Çin pazarı için tasarladığı yeni gemisi 135 bin ton ağırlığında, 323 metre uzunluğunda …