D-Marin Turgut Reis

D-MARİN Marinalar Grubu TÜYAP Boat Show’da

Mandalina-Marina-&-Yacht-Club
Mandalina Marina & Yacht Club

Doğuş Grubu çatısı altında hizmet veren ve yeni yatırımlarıyla büyümeye devam eden D-Marin Marinalar Grubu, 18 Şubat Cumartesi günü başlayan Tüyap İstanbul Boat Show’a katılıyor. Grup, dünyanın karada düzenlenen ikinci büyük fuarı olan Tüyap Boat Show’da 4. Salon 401 numaralı standda ziyaretçilerle buluşuyor. Turgutreis, Didim, Göcek ve Hırvatistan Sibenik’de faaliyet gösteren D-Marin marinalarının detaylı tanıtımının yapılacağı fuar 25 Şubat tarihine kadar ziyarete açık olacak.

D-Marin Turgutreis Marina ile marinacılık sektörüne adım atan ve turizm sektöründe derinleşme ve genişleme stratejisi çerçevesinde marinacılık alanındaki yatırımlarına hız veren Doğuş Grubu’nun bünyesindeki D-Marin Marinalar Grubu, dünyanın karada düzenlenen ikinci büyük fuarı olan Tüyap İstanbul Boat Show’a katılıyor ve  4. Salon 401 numaralı standda deniz tutkunlarıyla buluşuyor.

D-Marin Gocek
D-Marin Göcek

D-Marin Turgutreis, D-Marin Didim, D-Marin Göcek Marina  ile  Hırvatistan’da D-Marin Mandalina Marina olarak faaliyet gösteren D-Marin Marinalar Grubu’nun sunduğu hizmetlerin detaylı tanıtımının yapılacağı ve deniz severler ile buluşacağı denizcilik fuarı 25 Şubat tarihine kadar ziyarete açık olacak.

D-Marin Didim

D-Marin Marinalar Grubu Kara ve Deniz Bağlama Kapasiteleri:

D-MARİN TURGUTREİS

550 – DENİZ
150 – KARA
700 – TOPLAM

D-MARİN DİDİM

576 – DENİZ
600 – KARA
1176 – TOPLAM

D-MARİN GÖCEK

374 – DENİZ
160 – KARA
534 – TOPLAM

D-MARİN MANDALİNA

350+80 megayat – DENİZ
50 – KARA
480 – TOPLAM

D-Marin Turgut Reis

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

Silent 55: Güneş enerjisi lüks ile birleşirse…

“Ardınızda bıraktığınız karbon ayak iziniz değil; denizden taşıdığınız kumlar olsun” Güneş enerjisi ile çalışan araçların …