DenizcilikEtkinliklerHaberlerManşetVideo

Dubai International Boat Show 2013

Dubai International Boat Show 5 Mart 2013 tarihinde kapılarını dünyanın her yerinden gelen ziyaretçilerine açtı.Bu fuar dünyadaki 5 büyük fuardan biri olup, dünyadaki tekne sahiplerinin %35’inin, lüks yat sahiplerinin %47’sinin bulunduğu ortadoğu pazarındaki en büyük fuardır. Dubai International Boat Show’a beş günde başta Kuveyt, Katar ve Suudi Arabistan’dan olmak üzere 25 bin ziyaretçi bekleniyor.Fuara 700’den fazla marka katılıyor.

Süperyatların da sergileneceği fuarda özellikle “Enhanced Superyacht Boulevard”, “Enhanced Superyacht Pavillion” ve “Luxury Supplies & Services” bölümlerinde dünyanın en iyi iç mekan tasarımcılarını, servislerini ve tedarikçileri bulunuyor. “External Area” olarak adlandırılan ve fuarın en dinamik ve büyük bölümü olan alanda yine yüksek hızlı powerboat’lar, küçük gezi tekneleri ve balıkçı motorları ve en son model su sporları ekipman ve aksesuarları sergileniyor.

Emirates Diving Association işbirliğinde, genişletilmiş 6. Ortadoğu Dalış Fuarı DMEX, bu yıl yüzde 76 büyütülmüş şekilde daha da etkileyici bir şekilde, dalış meraklılarını buluşturmaya hazırlanıyor. DMEX, sualtı dalış ekipman ve servislerinin uluslararası üreticileri ve yerel tedarikçilerini canlı gösterilerle ve günlük dalma seanslarıyla bir araya getiriyor. DMEX’te çocuklardan profesyonel dalgıçlara kadar, herkes için bir aktivite bulunuyor. Burada kurulan havuza atlayıp yeni deneyimler kazanma şansınız da mevcut. Yarışmalar, ödüller ve canlı performanslarla dolu mükemmel bir eğlence programı fuar boyunca devam edecek. Fuar 9 Mart 2013 tarihinde sona erecek.

fotograf

13

12

11

10

5

6

7

8

9

3

Dubai Boat Show

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı