Düsseldorf Boat Show’da D-MARİN’e Yoğun İlgi

Doğuş Grubu çatısı altında hizmet veren D-Marin Marinalar Grubu, 21 -29 Ocak 2012 tarihleri arasında gerçekleşen Düsseldorf Boat Show’da ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Uluslararası bir zincir haline gelme hedefiyle hizmet kalitesini ülke sınırlarının dışına taşımayı başaran D-Marin Marinalar Grubu, fuar boyunca en çok ziyaret edilen standlardan biri oldu. Fuarda ziyaretçilerinin rezervasyon ve 2-3 yıllık bağlama kontrat taleplerini alan Marinalar Grubu, Türkiye’den Superyachts bölümünde Düsseldorf fuarına katılan ilk marina oldu.

Avrupa’nın en büyük fuarlarından biri olan Düsseldorf Boat Show’a katılan D-Marin Marinalar Grubu, fuar ziyaretçileri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

21-29 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen fuarda Hall 7 ve Hall 13 olmak üzere iki ayrı holde yer alan D-Marin Marinalar Grubu, Superyachts bölümüne Türkiye’den katılan ilk marina olarak bu alanda da bir ilke imza attı.

Uluslararası bir zincir haline gelme hedefiyle hizmet kalitesini ülke sınırlarının dışına taşımayı başaran D-Marin Marinalar Grubu, fuarda en çok ziyaret edilen standlardan biri oldu. Düsseldorf Boat Show boyunca ziyaretçilerinden gelen rezervasyon ve 2-3 yıllık bağlama kontratlarını alan Grup’un bir sonraki fuar katılımı Tüyap İstanbul Boat Show’a olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

Silent 55: Güneş enerjisi lüks ile birleşirse…

“Ardınızda bıraktığınız karbon ayak iziniz değil; denizden taşıdığınız kumlar olsun” Güneş enerjisi ile çalışan araçların …