Düsseldorf Boat Show’da D-MARİN’e Yoğun İlgi

Doğuş Grubu çatısı altında hizmet veren D-Marin Marinalar Grubu, 21 -29 Ocak 2012 tarihleri arasında gerçekleşen Düsseldorf Boat Show’da ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Uluslararası bir zincir haline gelme hedefiyle hizmet kalitesini ülke sınırlarının dışına taşımayı başaran D-Marin Marinalar Grubu, fuar boyunca en çok ziyaret edilen standlardan biri oldu. Fuarda ziyaretçilerinin rezervasyon ve 2-3 yıllık bağlama kontrat taleplerini alan Marinalar Grubu, Türkiye’den Superyachts bölümünde Düsseldorf fuarına katılan ilk marina oldu.

Avrupa’nın en büyük fuarlarından biri olan Düsseldorf Boat Show’a katılan D-Marin Marinalar Grubu, fuar ziyaretçileri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

21-29 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen fuarda Hall 7 ve Hall 13 olmak üzere iki ayrı holde yer alan D-Marin Marinalar Grubu, Superyachts bölümüne Türkiye’den katılan ilk marina olarak bu alanda da bir ilke imza attı.

Uluslararası bir zincir haline gelme hedefiyle hizmet kalitesini ülke sınırlarının dışına taşımayı başaran D-Marin Marinalar Grubu, fuarda en çok ziyaret edilen standlardan biri oldu. Düsseldorf Boat Show boyunca ziyaretçilerinden gelen rezervasyon ve 2-3 yıllık bağlama kontratlarını alan Grup’un bir sonraki fuar katılımı Tüyap İstanbul Boat Show’a olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

Lexus Denize İniyor

Japon otomobil markası Lexus, Sport Yacht Concept ile açık denizlere açılıyor. Japon otomobil markası Lexus, …