Etkinlikler

KOÜSAT II. Amatör Sualtı Fotoğraf Yarışması

Sevgili Sualtı Severler;

Kocaeli Üniversitesi Sualtı Topluluğu olarak amatör fotoğrafçılara yönelik düzenlediğimiz yarışmamızın ilki geçtiğimiz yıl “Sualtında Yaşam” temasıyla birbirinden güzel yetmiş beş fotoğrafın katılımıyla gerçekleşti. Bu yılki yarışmamızın teması ise “Marmara Denizinde Sualtı Yaşamı”.

YARIŞMA TEMASI: MARMARA DENİZİNDE SUALTI YAŞAMI

Bu tema doğrultusunda geniş açı, makro farkı gözetmeksizin katılımcılar yarışmaya katılabilir. Yarışma katılım koşulları aşağıda belirtilmiştir.

Fotoğraf Yarışması Katılım Koşullar;

1. Yarışmaya amatör fotoğrafçılar katılabilir ve katılım ücretsizdir.
2. Yarışmada ödül alan ve sergilenen eserlerin her türlü telif, yayın, kullanım ve sergilenme hakkı, eser sahibi ile birlikte Kocaeli Üniversitesi Sualtı Topluluğu’na aittir.
3. Ödül alan ve sergilenen eserler Kocaeli Üniversitesi Sualtı Topluluğu tarafından kitap, dergi, broşür, afiş ve benzeri basılı yayınlarda orijinaline sadık kalarak fotoğrafçı adı belirtilmek koşulu ile kullanılabilir.
4. Bir katılımcı, “Marmara Denizinde Sualtı Yaşamı” temalı en fazla üç fotoğraf ile yarışmaya katılabilir.
5. Ödül alan veya sergilenmeye değer bulunan eserler yarışma sonrasında orijinaline sadık kalarak sergilenecektir. Katılımcılara sergileme için herhangi bir telif ödenmeyecektir. Eser sahiplerine sergileme hakkında bilgi verilecektir.
6. Katılımcılar fotoğrafın çekildiği makine ve yeri belirtmek zorundadırlar.
7. Fotoğraflar JPEG formatında ve minimum 6 MP boyutunda gönderilmelidir.
8. Fotoğrafın orijinalini ve ana temasını bozmayacak şekilde en fazla % 20 krop ve dijital müdahale yapılabilir.
9. Katılım koşullarına uymayan bir başvuru tespit edilmesi durumunda katılımcıya bilgi verilecek, fotoğraf değerlendirilmeye alınmayacaktır.
10. Yarışmaya katılım formu ve fotoğraf gönderenler, eserlerin kendilerine ait olduğunu beyan ve yarışma katılım koşullarını kabul etmiş sayılırlar.

Eserlerin Gönderilmesi:

Fotoğraflar bu adresten online olarak gönderilecektir. Eksik, hatalı bir başvurunun tespit edilmesi durumunda ilgili fotoğraf değerlendirmeye alınmayacaktır.

Son Başvuru Tarihi 25 Nisan 2014

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim için www.mavipaylasim.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı