Hakan Selamoğlu “Yağlı Boya Tanışmalarım” Resim Sergisi

Bodrum’un ilk tersanesi olarak, 1775 yılından günümüze, Milta Bodrum Marina ve Ericsson’un katkılarıyla restore edilerek ulaşan Osmanlı Tersanesi Kaymakamlık Sanat Galerisi’nde, Hakan Selamoğlu’nun “Yağlıboya Tanışmalarım” isimli resim sergisi 13 – 26 Temmuz 2012 tarihleri arasında sanatseverlerle buluşuyor.

1963 Ankara Doğumlu olan Hakan Selamoğlu aslında profesyonel bir grafik tasarımcı. Yaklaşık iki sene önce tanıştığı yağlıboya ile kendini ifade etmeye çalışırken ortaya çıkardığı eserleri, yani yağlıboya ile tanışma hikayelerini bu sergide sanatseverlerin beğenisine sunuyor. Sanatçının bir buçuk sene önce yaptığı eserlerde, on beş gün önce yaptığı eserlerle birlikte görücüye çıkarken, yağlıboya ile yaptığı keyifli serüveni gözler önüne seriyor.

Hakan Selamoğlu yola koyuluşunu paylaşmayı amaçladığı bu ilk sergisini gerçekleştirmesine yardımcı olan herkese teşekkür ederken, “Yağlıboyayı hakettiği gibi kullanıp tuallerinde harikalar yaratan tüm değerli sanatçılara” saygılarını sunmayı da ihmal etmiyor.

Sergi: 13-26 Temmuz 2012 (Pazartesi günleri hariç hergün 09:00 – 21:00 saatleri arasında görülebilir.)

Yer: Osmanlı Tersanesi Kaymakamlık Sanat Galerisi -Milta Bodrum Marina Yanı

Detaylı Bilgi için;
Nihan Uğurlu
0 252 316 18 60 – 107

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

The New York Times Travel Show

ABD’nin kültür başkenti New York’ta düzenlenen ve Kuzey Amerika kıtasının en büyük seyahat fuarı olan “The …