Kemer Sualtı Günleri

13.Uluslararası Kemer Sualtı Günleri, Akdeniz’in Antalya kıyılarındakı sualtı doğal ve arkeolojik değerlerin dünyaya tanıtılması amacıyla duzenlenen bir organizasyondur. Her sene T.C.Turizm ve Kültür Bakanlığı ile Antalya Valiligi tarafından desteklenen UKSG, EUIFA (Avrupa Sualtı Film Festivalleri Birligi) ve Birleşmiş Milletler Çevre Örgütü UNEP-MAP Info RAC üyesidir.

sualtı afiş loww

Etkinlik kapsaminda; Sualtı Görüntüleme yarışmaları, 2. UNESCO Sualtı Arkeolojisi UniTwin Network Toplantısı, “Sualtı Dünyası” konulu çocuk resimleri yarışma ve sergileri, ülke sualtı arkeolojisine katkıda bulunan kişi veya kuruluşa verilecek “Metin Pehlivaner” ödülü için düzenlenen tören, yarişmalarda dereceye girenler icin yapılacak ödül töreni, konser ve gösteriler gerçekleştirilmektedir.

Bu sene 15-18 Mayıs tarihlerinde duzenlenecek etkinlige tum sualtıcılar davetlidir. Detaylar: www.kemerfest.net adresindedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

İklim Değişikliği Kurultayı

Denizcilik Sektörü İklim Değişikliğini Tartışacak

29 Kasım 2016 tarihinde Piri Reis Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek “İklim Değişikliği Kurultayı” denizcilik sektörünün en önemli …