Boğazı Geçen Şarkılar

Farklı mekânların, dillerin, inançların melodilerini harmanlayan, albüm ve konserlerine Anadolu’nun, Mezopotamya’nın, Balkanlar’ın, Kafkasya’nın seslerini taşıyan ünlü müzik topluluğu Kardeş Türküler ve Fransız şansonlarından, Türk pop ve halk müziğine farklı türlerdeki eşsiz yorumlarıyla müzikseverlerin her daim beğenisini kazanan Candan Erçetin, İş Sanat sahnesinde bir araya geliyor.

Balkan kültürüyle yetişen ve bu kültürün ritim ve melodilerinin en iyi temsilcilerinden olan Candan Erçetin, seslendirdikleri şarkılarla coğrafi ve kültürel sınırları ortadan kaldıran topluluk Kardeş Türküler eşliğinde boğazın dört bir yanından şarkılar seslendirecek. ‘Boğazı Geçen Şarkılar’ adıyla İş Sanat’a özel olarak hazırlanan bu konserde Kardeş Türküler ve Candan Erçetin, birlikte ürettikleri yepyeni şarkılarını da ilk kez geceye katılan seyircilerle paylaşacak.

Dinleyicilerin kendilerini boğazın ılık esintilerine bırakacakları konser, 26 Ocak, Salı akşamı saat 20.30’da İş Sanat’ta gerçekleşecek.

Bilet Fiyatları: 1. Kademe: 75 TL 2. Kademe: 60 TL 3. Kademe: 50 TL İndirimli: 40 TL Öğrenci: 20 TL

Satış noktaları
İş Sanat Ana Gişe – 0212 316 10 83 / Biletix – 0216 556 98 00 / www.biletix.com

CANDAN ERCETIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

NEO-COL Projesinin Açılış Toplantısı Türk Loydu Evsahipliğinde Gerçekleşti

Türk Loydu’nun proje koordinatörlüğünde, Tuzla Kaymakamlığı ortaklığı ile yürütülen, İspanya, Polonya, Almanya, Romanya’dan denizcilik ve …