EtkinliklerHaberler

MEDEX 5.Dalış, Olta Balıkçılığı ve Su Sporları Fuarı Yaklaşıyor

05 – 08 NİSAN 2012 tarihleri arasında 5. kez düzenlenecek olan ülkemizin ve Akdeniz çanağının en büyük dalış ve olta balıkçılığı fuarı “MEDEX İSTANBUL”, İstanbul fuar merkezinde 5. kez kapılarını açacak.

Firmalar fuar kapsamında, su altı, su sporları ve olta balıkçılığı, dalış ekipmanları ve şişme bot, dıştan takma motorlar, yurtiçi ve yurtdışı dalış ve doğa turları, dalış merkezleri, sportif balıkçılık, su altı avcılığı gibi farklı konularda tanıtılacak. Aynı zamanda 6. kez düzenlenecek “Uluslararası Serbest Dalış ve Su altı Avcılığı Sempozyumu” ve denizlerimizin, doğal hayatımızın korunması, balıkçılık ve su altı sporlarında malzeme kullanımı konularında ulusal ve uluslararası uzmanların farklı konularda konuşmacı olarak katılacağı eğitim ve tanıtım seminerleri düzenlenecektir.

Özellikle dalış sektöründe uluslararası alanda adını dünyanın en iyi fuarları arasına yerleştiren MEDEX, geçen yıl olta balıkçılığı sektörünün fuarda yer alması ile birlikte genişlemeye ve büyümeye devam ediyor. Fuar su altı avcılığı ve olta balıkçılığı konusunda,  Türkiye’nin en büyük fuarı konumundadır.

Özellikle dalış ve olta balıkçılığı sektöründe ithal ve yerli üretim ekipmanlar, aksesuarlar ve 2012 yılının en göz alıcı modelleri, fuar avantajlarıyla sizlerle buluşacak. Ayrıca dalış ekipmanları için ilk defa kurulacak podyumda “MEDEX FASHION SHOW” gerçekleştirilecektir. Scuba ve serbest dalış kıyafetleri, sponsor firmaların defile programları ve ünlü mankenlerin şovları ile nihai tüketicilerin ve sektörün beğenisine sunulacaktır.

Fuarda sualtı fotoğrafçılığına gönül verenler için Tahsin Ceylan tarafından her gün work shop düzenlenecek olup, bunun yanında “KONUŞAN SUALTI” kapsamında 4 gün boyunca, mağara dalışlarından sertifikasyon sistemlerine kadar birçok konuda seminerler verilecektir. Oluşturulacak “DIVE ZONE” alanında dalış okulları ve sertifikasyon sistemleri ile görüşerek, tatilinize ve dalış eğitiminize yön verebileceksiniz.

Olta balıkçılığı sektörü için fuarda, doğru avlanma, avlanma teknikleri, doğru malzeme kullanımı gibi konularda uzmanlar ve dernekler eğitim, tanıtım seminerleri gerçekleştirecekler.

MEDEX İstanbul sitesine bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı