YarışlarYelken Sporları

11. SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI “10 KASIM ATATÜRK KUPASI”

USTA YELKENCİLERİN GÖCEK’de SONBAHAR MOLASI

Marina sektöründe büyük atılımlar gerçekleştiren Doğuş Gurubu desteğinde 07– 10 Kasım tarihleri arasında bu yıl 11. si gerçekleştirilecek olan “SONBAHAR GÖCEK YARIŞ HAFTASI – 10 Kasım Atatürk Kupası“ nda, usta yelkenciler yaz’a veda – kış’a merhaba molasında Göcek’de buluşuyorlar.

Göcek Yat Kulübü tarafından her yıl 10 Kasım haftası içersinde düzenlenen ve genel klasman birincisine verilen özel 10 Kasım Atatürk Kupası ödülü ile farklı anlam kazanan yat yarışları, Türk denizcileri ve yelkencilerine büyük destek veren Doğuş Grubu bünyesindeki D-MARİN GÖCEK marinası ev sahipliğinde yapılacak.

D-Marin Göcek Marina’da 07 Kasım 2013 perşembe günü yapılacak açılış kokteylinin ardından, 08 Kasım’da start alacak yarışlar, uzun soluklu coğrafi rotalardaki heyecan dolu toplam 5 yarış ile 3 gün sürecek. Ve 10 Kasım günü 10 mil bir parkurda düzenlenecek ATA’yı ANMA Yarışı ile sona erecek.

“ ATA ” için özel kupa Yarış haftasının en büyük çekişmesi, geçtiğimiz son 3 yılda “10 KASIM ATATÜRK KUPASI” özel ödülünü evine götüren uluslararası yarışçı Andrey Arbuzov ile güçlü Türk rakipleri arasında yaşanacak.

Göcek Yat Kulübü ev sahipliğinde kısa bir sonbahar molası, yelkencileri sürpriz ödüllerin beklediği ve Power Fm desteğinde yorgunlukların atılacağı festival havasındaki yarış haftası, D-Marin Göcek Marina etkinlik alanında düzenlenecek kapanış ödül töreniyle son bulacak.

28-001

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı