The Marmara BAYK Kış Trofesi” 13. kez Bodrum’da yelken açıyor

The Marmara ana sponsorluğu ve TEB Özel Bankacılık’ın desteği ile The Marmara BAYK Kış Trofesi yarışları 18-19 Ocak 2014 tarihinde başlıyor.

bayk

The Marmara BAYK Kış Trofesi, bu yıl yine, turizmin gelişimine önderlik eden The Marmara’nın ana sponsorluğu ve TEB Özel Bankacılık’ın desteğiyle düzenlenecek.

The Marmara, yelken sporuna yeni sporcular kazandırarak, bilinçli denizciler yetiştirmeyi hedef edinen Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü’ne verdiği destekle, Kış Trofesi yarışlarının her geçen yıl artan bir kaliteyle gerçekleştirilmesine katkıda bulunuyor. Milta Bodrum Marina’nın ev sahipliğinde on üç yıldır düzenlenen Türkiye’nin en uzun soluklu Kış Trofesi, aynı zamanda kış aylarında Bodrum’da turizmin canlanması adına düzenlenen en önemli organizasyon olma özelliğini koruyor.

The Marmara ana sponsorluğu ve TEB Özel Bankacılık’ın desteğiyle, Ocak – Mayıs 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan The Marmara BAYK Kış Trofesi 2014, toplam 14 yarış günü sürecek olan, 7 ayaktan oluşacaktır.

info@bayk.org
www.bayk.org

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

Türk Takımı yelkende dünya şampiyonu!

Avustralya’da düzenlenen Dünya Dragon Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil eden “Provezza Dragon” şampiyon oldu. Toplam 10 ülkeden …