YarışlarYelken Sporları

The Marmara BAYK Kış Trofesi II. Ayak Yarışları Başlıyor

The Marmara, turizm sektörüne değer katan projelere destek verme misyonu doğrultusunda sponsor olduğu The Marmara BAYK Kış Trofesi II. Ayak yarışları 8-9 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek.

DSC_0101a

Turizm sektörüne yaptığı katkılarını daha da ileriye taşımak üzere hareket eden The Marmara, yelken sporuna destek vermek üzere Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü Kış Trofesini destekliyor.

The Marmara, yelken sporuna yeni sporcular kazandırmayı ve bilinçli denizciler yetiştirmeyi hedef edinen B.A.Y.K’ın yanında yer alarak, Kış Trofesi yarışlarının gerçekleşmesine ve her geçen gün artan kaliteyle devam etmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

The Marmara ana sponsorluğunda , TEB Özel Bankacılık işbirliğiyle Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından düzenlenen yarışların ilki 18-19 Ocak 2014 tarihinde gerçekleştirildi. Yarışların ikinci ayağı ise 8-9 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek. I.ayak yarışlarının ödülleri 8 Şubat tarihinde Marina Yacht Club Bodrum’da verilecek.

Türkiye’de Özel Bankacılık geleneğini başlatan TEB, Özel Bankacılık alanındaki 20 yılı aşkın deneyimiyle yelken sporunu geniş kitlelere tanıtma ve sporun ülke çapında geliştirilmesine katkı sağlamak amacıyla Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından bu yıl onüçüncüsü düzenlenecek olan Türkiye’nin en uzun Yelken Kış Trofesi’ne destek veriyor.

THE MARMARA BAYK KIŞ TROFESİ 2014
8-9 ŞUBAT II.AYAK
1-2 MART III.AYAK
22-23 MART IV.AYAK
12-13 NİSAN V.AYAK
3-4 MAYIS VI.AYAK
24-25 MAYIS VII.AYAK

Detaylı bilgi için:
B.A.Y.K-Hatice Er/Ceren Yıldız

info@bayk.org
www.bayk.org

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı