TrendyYaşam

Çocuksu sabunlarla yaramaz fikirler

Eyüp Sabri Tuncer’in shop.eyupsabrituncer.com online alışveriş sitesinde satışa sunduğu vücut boyası sabunlar, banyoyu eğlenceli hale getirmek isteyenler için renkli bir alternatif.

Hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir banyo keyfi yapmak ister misiniz? Neşeli rengarenk vücut boyası sabunlarla yaratıcılığınızı konuşturun, evinizin prens ya da prensesiyle yaramazlık yapmanın keyfini çıkarın!

Eyüp Sabri Tuncer’in shop.eyupsabrituncer.com online alışveriş sitesinde satışa sunduğu vücut boyası sabunlar, banyoyu eğlenceli hale getirmek isteyenler için renkli bir alternatif. Esansiyel yağlarca zengin vücut boyası sabunlarla önce kendinizi ve sevdiklerinizi boyayarak eğlenin, boyaları çıkarırken de köpüklerin keyfine varın.

Çocuklarına el yıkama alışkanlığı kazandırmayı isteyen tüketicilerin tercihi olduğu gibi doğum günü partisi ve anasınıfı eğlencelerinin de vazgeçilmezi. Birbirinden farklı renklerde sunulan eğlenceli sabunlar, suyla karşılaştığında köpürerek kolayca temizleniyor ve güvenle kullanılıyor. Çocuğunuzla hem mutlu anlar yaşayacağınız hem de hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştireceğiniz rengarenk sabunların Eyüp Sabri Tuncer online alışveriş sitesine özel indirimli tekil fiyatları 8.90 TL iken 3 set sunumları 25 TL.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı