SeyahatYaşam

ESPA at D-Hotel Maris’e Büyük Ödül

Türkiye’de ilk kez bir resort otelde ESPA deneyimi sunan D-Hotel Maris, bünyesinde bulundurduğu “ESPA at D-Hotel Maris” markası ile uluslararası alanda adından söz ettirmeye devam ediyor. ESPA imzası taşıyan özel tasarım spa merkezi “Seven Star Global Luxury Award” tarafından dünyanın en iyi spaları arasında ödüle layık görülen Türk markası oldu.

D-Hotel_Maris_Executive_Beach_Cabana_ESPA_Detail_1_jpeg

Uluslararası otoritelerden oluşan ve dünyanın lider seyahat, turizm ve otelcilik endüstrilerinin belirli kategorilerinde değerlendiren The Seven Star Global Luxury Awards Komitesi, bu yılın en iyilerini seçti. Hotels & Resorts, Spas, Hotel Collections, Restoranlar, Barlar & Clublar, Havayolları, Charter Jetler, Charter Yatlar, Destinasyonlar, Lüks Tur Operatörleri ve Lüks Araç Kiralama gibi kategorilerden seçkin markaların misafirler ve juri üyeleri tarafından değerlendirildiği yarışmanın kazananları 28 Haziran 2013’te Marbella’da yer alan Villa Padierna Palace Hotel’de gerçekleştirilen törenle duyuruldu. Sunuculuğunu Ece Vahapoğlu’nun gerçekleştirdiği yarışmada ESPA at D-Hotel Maris ‘En İyi Spa Kategorisi’nde ödüle layık görüldü.

D-Hotel Maris ürün yelpazesini genişleterek misafirlerine unutamayacakları bir tatil yaşatmak üzere yeni restoranları, D-GYM ile gerçekleştirdiği ortaklık ile zenginleşen fitness alternatifleri ve geçtiğimiz sezon gördüğü yoğun ilgi üzerine genişletilmiş ESPA spa merkezi ile tatilinde uluslararası hizmet ve servis standartlarını arayan misafirlerin adresi olmaya bu sezon da devam ediyor. Datça Yarımadası’nda yer alan eşsiz konumu, beş özel plajı ve sunduğu lüks hizmet seçenekleri ile yüksek beklentilere hitap eden D-Hotel Maris ve nefes kesen bu otelin kalbinde huzur ve dinginlik simgesi bir vaha olan ESPA at D-Hotel Maris, dünyaca ünlü ve birçok ödüle sahip.

Gördüğü yoğun ilgi neticesinde bu sezona yenilenerek daha fazla terapi odası ve zenginleşen menüsüyle hizmet veren ESPA at D-Hotel Maris, günlük karmaşadan uzaklaşmak, gevşemek ve dinçleşmek için ideal bir yer. Destansı güzelliği ile bilinen Afrodit’e bir dönem ev sahipliği yapan Knidos ve Datça Yarımadası M.Ö. 12. yüzyıldan beri dünyada oksijen oranı en yüksek üçüncü yer olarak biliniyor ve bölgenin iyileştirici etkisine inanılıyor.

Her biri özel eğitimli ve sertifikalı terapistler tarafından uygulanan lüks spa alternatifleri, geleneksel Türk hamamı, ödüllü yüz ve vücut bakımlarının arasında “Deniz Tuzu, Yağ Ovalama ve Ege Deniz Kabukları Masaji”, “Purva Karma Dört El Masajı” ve “Aktif Nemlendirici Cilt Bakımı” yalnızca ESPA at D-Hotel Maris’te deneyimleyebileceğiniz özgün bakımlar. Yalnızca sunduğu bakım ve uygulamalarla değil, mimarisi ile de her adımda farklılığını hissettiren spa merkezi oldukça geniş bir alana yayılmış. Ferah dinlenme terası, sahip olduğu sıradışı volkanik dağ ve deniz manzarasının yanı sıra kapalı havuzu sizlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak. ESPA’da vitality havuz, opulent mermerden tasarlanmış benzersiz hamam, on çok amaçlı bakım odası, dinlenme salonu ve bir adet özel SpaSuit bulunuyor. ESPA’nın ayrıcalıklı hizmetleri arasında ısıtılmış alanlarında kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanmış giyinme odaları, ısıya duyarlı özellikleriyle farklılık yaşatacak duş seçenekleri, kar çeşmesi, erkeklere özel muhteşem dağ ve deniz manzaralı saunası, kadınlar için de sauna ve buhar odası yer alıyor.

Kısaca doğa harikası Datça Yarımadası’nın benzersiz iyileştirici özellikleri ESPA at D-Hotel Maris markası ile birleşince tatiliniz kelimelerle tarifi olmayan bir spa deneyimi ile taçlanıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı