TrendyYaşam

Nespresso Kahveseverlerin Sabahlarına Yeni Tatlar Katıyor

NESPRESSO’DAN YENİ BİR TAT LINIZIO LUNGO GRAND CRU

Nespresso yüksek kalite Grand Cru seçeneklerine; güne keyifle başlayabileceğiniz yeni lezzet Linizio Lungo’yu ekledi. İtalyanca başlangıç anlamına gelen inizio kelimesinden gelen Linizio, günün başlangıcını ve beklentilerini çağrıştırıyor.

Nespresso kahve uzmanları, yumuşak bir kahve ile sabahın tadına daha iyi varılabileceği fikrinden yola çıkarak, tatlılığı ve yuvarlak notaları Nespresso’nun ilk kez kullandığı Colombia’dan gelen yeni çeşit Arabica kahve çekirdeği ile harmanladığı, 4 derece yoğunlukta olan Linizio Lungo ile güne başlamanın en iyi yolunu sunuyor. LIONEL DERIAZ , ALL USES , ALL USES , WORLDWIDE , ALL LIONEL DERIAZ , ALL USES , ALL USES , WORLDWIDE , ALL

Kahve özünün tüm aromatik zenginliğini vurgulayan özel kavurma tekniği kullanılarak hazırlanan Linizio Lungo özellikle tahılı ve bu özel karışımın bir parçası olan Brezilya’dan getirilen Bourbon çekirdeğinin malt lezzetini vurguluyor.

Nespresso Lungo serisinin bir parçası olan Linizio Lungo Grand Cru, serinin diğer ürünlerinde olduğu gibi 110ml’lik ölçü ile tadılmak için tasarlandı. Uzun bardakta servis edilmesi önerilen Linizio Lungo hem sade hem de özel Grand Cru’nun daha dengeli, karamelize lezzetinin tadına varmak isteyenler için süt ile içilebilir.

Rengini sabah güneşinin ilk ışıklarından alan turuncu kapsülüyle dikkat çeken Linizio Lungo’nun servisi için ise kapsülüyle aynı renge sahip 160 ml çift duvarlı paslanmaz çelik Pixie Linizio Lungo bardağı da üretildi.

Güne keyifle başlamak isteyenlere yepyeni bir kahve deneyimi sunacak olan Linizio Lungo, Nişantaşı Nespresso Boutique’te ve 444 1 576 no.’lu Çağrı Merkezi’nde Şubat’ın ilk haftasından itibaren satışa sunulacak.

www.nespresso.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı