TeknolojiYaşam

Suya, Toza ve Darbeye Dayanıklı Panasonic Toughbook ve Toughpad

Panasonic, Toughbook ve Toughpad ürünleriyle denizcilik sektöründe çalışanların her türlü mobil bilişim ihtiyaçları için en zengin ürün yelpazesini sunuyor.

w640

Panasonic, suya, toza, darbelere, aşırı sıcak ve soğuklara dayanıklı Toughbook ve Toughpad ürün yelpazesiyle denizcilik sektöründe çalışanlara, zorlu çalışma koşullarına dayanıklı çözümler sunuyor. Denizcilik sektörü dışında, kamu hizmetleri, acil servisler, perakende, hızlı tüketim, sağlık, lojistik ve güvenlik gibi sektörlerin de mobil çalışma ortamlarını daha verimli kılmak için tasarlanan Toughbook ve Toughpad’ler, dayanıklılıkları ve uzun pil ömürleriyle “kesintisiz çalışma” imkanı sağlıyor.

Esneklik ve performans Eldiven ile kullanılabilme, güneş ışığında görülebilen ve yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran, kamera, barkod okuyucu gibi özellikleriyle öne çıkan Toughpad modelleri, güvenilirliklerinin yanı sıra el kayışları ve kılıflar gibi opsiyonel aksesuarlarıyla sahada kolay bir kullanım sunuyor. Tam bir PC deneyimi için Intel® Core™ işlemciler, SSD, GPS, Bluetooth teknolojilerinin yanı sıra Kensington kilidi, akıllı kart okuyucu ve Panasonic güvenlik yazılımları gibi geniş kapsamlı güvenlik özelliklerini barındıran Toughbook serisi ise sahada çalışan ve üstün PC performansından vazgeçmek istemeyenler için tasarlandı.

Zorlu koşullar için dayanıklı tasarım
Panasonic Toughbook ve Toughpad ürünleri, denizcilikte seyir esnasında ortaya çıkan ve bu ortama uygun olarak tasarlanmamış elektronik cihazlarda donanımsal sorunlara yol açan titreşim faktörüne dayanıklıdır. Ayrıca dar alanlar, ıslak ve çalışılan cihazların materyal olarak hızlıca yıprandığı çalışma ortamları için özel olarak tasarlanmıştır.

Dahili GPS ile dünyanın her yerinde isabetli konum bilgisi
Panasonic Toughpad modellerinin birçoğu dahili GPS alıcısına sahiptir. Böylece dünyanın neresinde olursanız olun veri iletişimine gerek kalmadan konum bilginizi öğrenebilirsiniz. Konsola sabitlenen ve hantal GPS alıcıları yerine Panasonic Toughpad’ler ile tüm denizleri avucunuzun içi gibi bilirsiniz.

Uzun pil ömrü ve kesintisiz çalışmaya imkan tanıyan hot swap teknolojisi
Panasonic Toughbook ve Toughpad’in belirli modelleri*, güç kesilmesine neden olmadan pil değiştirerek kesintisiz mobil çalışma imkanı sunan hot swap teknolojisine sahiptir. Bu teknolojiye sahip dayanıklı Panasonic Toughbook ve Toughpad’ler sayesinde sabit güç kaynaklarına bağımlılığınız büyük ölçüde azalır.

Denizcilik sektöründe çalışanların karşılaştığı zorlu hava koşullarına ve çalışma şartlarına dayanıklı, esnek kullanımlı çözümler sunan Panasonic Toughbook ve Toughpad serileri 26-27 Şubat 2014 tarihleri arasında Green Park Pendik Hotel’de gerçekleştirilen SMM İstanbul 2014 Denizcilik Konferansı ve Fuarı’ndaki Panasonic standında katılımcıların beğenisine sunuldu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı