Tarz - ModaYaşam

Macera severlere farklı bir hediye, Victorinox Black Ice Çakı

Dünyanın ilk fonksiyonel çakısını üreterek en çok bilinen markalar sıralamasında üst sırada yer alan Victorinox, hayatı kolaylaştırmaya yönelik yaşam aksesuarları ile tanınıyor.

w640

Victorinox Black Ice Çakı
Genelde dağcılar tarafından kullanılan “Black Ice” deyimi; büyük buz kütlesinin şeffaf yapısı gereği arka planının siyah olarak görünmesi anlamını taşımaktadır. Dağcılar için bir tehlike olan “Black Ice”, Victorinox ile bıçak meraklıları için sınırlı sayıda muhteşem bir esere dönüştü.

Black Ice çakı; özel kamuflaj baskılı yüzeyi, turuncu renkli cımbız ve anahtarlık halkası ile Victorinox için özel bir koleksiyonu temsil ediyor. 58 mm, 91 mm ve 111 mm boyutlarıyla 3 farklı alternatif sunan Victorinox Black Ice çakı koleksiyonu; tornavida, törpü, kablo sıyırıcı, testere, cetvel, şişe açacağı, tirbuşon, konserve açacağı, kürdan ve makas gibi ufak aletleri pratik bir şekilde kullanıma sunuyor.

Dünyanın ilk fonksiyonel çakısını üreterek en çok bilinen markalar sıralamasında üst sırada yer alan Victorinox, hayatı kolaylaştırmaya yönelik yaşam aksesuarları ile tanınıyor. Fonksiyonel yapısı, dayanıklılığı ve farklı tarzdaki ürünleri ile kullananların vazgeçemediği Victorinox ürünleri, bir markadan çok, bir yaşam tarzı sunuyor. Bu yılbaşı farklı bir hediye arayışında iseniz; Victorinox Black Ice koleksiyonu ile birlikte diğer fonksiyonel modellere ve aksesuarlara da bakmanızı tavsiye ederiz.

1884 yılında İsviçre Alp’lerinin eteklerindeki Ibach kasabasında, İsviçre Ordusu için kullanışlı ve sağlam bıçak üretmek üzere yola çıkan Victorinox; bugün dünyanın en bilinen markalarından biri olarak yüzyılı aşan geçmişiyle dikkat çekiyor. 128 yıl önce başlayan ve sonra teknoloji ile gelenekseli birleştirerek devam eden bu macera; günümüzde, hayatımızı kolaylaştıran pek çok ürün ile karşımıza çıkıyor.

Victorinox Black Ice ve diğer modelleri; D&R , Panel, Gençler, Notebook, Nokta Kırtasiye mağazaları ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.

Bıçak, törpü, tornavida, makas, anahtar halkası, cımbız ve kürdandan oluşan; 2000 adet sınırlı sayıda 58 mm Black Ice Çakı : 149.- TL

Büyük ve küçük bıçak, tirbuşon, şişe açacağı, küçük ve büyük uçlu tornavida, konserve açacağı, kablo sıyırıcı, oyucu, anahtar halkası, cımbız, kürdan ve metreden oluşan; 1723 adet sınırlı sayıda 91 mm Black Ice Çakı: 189.- TL

Kilitli büyük bıçak, Philips tornavida, şişe açacağı, küçük tornavida, yıldız tornavida, konserve açacağı, kablo sıyırıcı, oyucu, testere, ağaç testeresi, anahtar halkası, metre ve kürdandan oluşan; 1000 adetlik sınırlı sayıda 111 mm Black Ice Çakı : 235.- TL

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı