SeyahatYaşam

MSC Gemilerinde Erken Rezervasyon Başladı

Tatil planları yapmak için en uygun zaman olan erken rezervasyon dönemi başladı. Dünyanın dört bir köşesine farklı turları bulunan MSC gemi turları bu yılın ilk erken rezervasyon fırsatı olarak tatilcilere sunuluyor.

low_erkenden-demir-aldik1

Birbirinden farklı özelliklere sahip MSC gemileri yıl boyunca farklı kıtalara ve sulara doğru ilerliyor. MSC Magnifica, MSC Orchestra, MSC Poesia, MSC Splendida gibi birçok farklı gemiyle yolculuk fırsatı sunan bu turlarda, 14 Aralık’a kadar geçerli olan erken rezervasyon indirimleri başladı. Gemi turunu erken rezervasyon ile organize edenler hem uygun fiyatlarla yolculuk ediyor hem de 12 taksitle ödeme kolaylığından yararlanabiliyor. Böylelikle tatil tarihi gelmeden tatil harcamalarını bitirmiş oluyor.
Gemi tatilinin en büyük özelliklerinden biri hem karada hem de gemide yolculara birçok aktivite ve eğlence fırsatı sunulması. Gemide yer alan spor yapılabilecek aktivite alanları, eğlence alanları, farklı a la carte restoranlar ya da animasyon gösterileri de yol boyunca geziye renk katıyor. Adriyatik’in en güzel köşeleri, Akdeniz’de birçok nokta ya da farklı kıtalara yolculuk etmek isteyenlere sayısız alternatif sunan bu turların bir diğer özelliği de uzun süren konaklama süreleri. Genelde yedi gecelik konaklama seçeneği sunan turlar boyunca faklı limanlarda yeni kent ve kasaba keşifleri de sunuluyor.
Bu keşifler gemi yolculuğu esnasında satın alınan ekstra turlarla yapılabiliyor. Her limanda onlarca farklı şehir gezisi sunulabiliyor. Dileyenler bu ekstra turlardan birini seçebiliyor dileyenler de kendi şehir turunu kendi organize ediyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı