Dalgıcın RehberiFaydalı BilgilerPADI

NOAA

Ulusal Okyanus ve Atmosfer İdaresi (National Oceanic and Atmospheric Administration-NOAA) PADI’nin Emergency First Response (İlk Acil Durum Müdahalesi) programını kabul ediyor.

Emergency First Response NOAA tarafından prestijli bir şekilde tanınıyor

Temmuz 8, 2005. Bristol, İngiltere – Emergency First Response, ilk müdahale (CPR) ve ikinci müdalahe (ilk yardım) eğitim kurslarının, bir kez daha prestijli bir kurum tarafından tanındığını açıkladı. Bu kurum; Amerika Birleşik Devletlerinin, Ticaret Bakanlığı’na bağlı olan ve sürekli bir büyüme halinde olan Emergency First Response’u bir CPR/İlk Yardım Eğitim organizasyonu olarak kabul eden, Ulusal Okyanus ve Atmosfer İdaresi (National Oceanic and Atmospheric Administration-NOAA) ‘dır.

Emergency First Response Kurumunun, Eğitim ve Endüstri İlişkileri Directörü Chris Robinson der ki “Amerikan Ulusal Okyanus ve Atmosfer İdaresi – NOAA, bizim programımızı incelemiş, değerlendirmiş ve (NAO-209-123 Bölüm 5.03.k) NOAA regülasyonlarına göre, CPR ve Temel İlk Yardım alanlarında, NOAA standartlarına uyduğunu ve hatta geçtiğini belirtmiştir. Bu da, CPR ve İlk Yardım için verilen Emergency First Response eğitiminin, NOAA Dalış Programın’daki dalgıçlar ve diğer tüm dalgıçlar tarafından kabul edileceğini göstermektedir.”

Daha detaylı bilgi için info@emergencyfirstresponse.co.uk adresine amil atabilir ya da websayfamızı ziyaret edebilirsiniz.www.emergencyfirstresponse.com

NOAA Hakkında

Amerikan Ticaret Bakanlığına bağlı olan Ulusal Okyanus ve Atmosfer İdaresi, ülkenin kıyı ve marin kaynaklarının çevre yönetimini yaparak, ekonomik güvenlik ve ulusal koruma sağlamakla görevlidir. NOAA Dalış programı ise, NOAA misyonunu desteklemek amacıyla, sualtında yapılacak olan çeşitli görevler için, bilim adamları, mühendisler ve teknisyenler yetiştirip, lisans vermektedir.

Emergency First Response Hakkında

Emergency First Response, CPR, Otomatik Harici Elektroşok ve İlk Yardım alanlarında en hızlı büyüyen bir uluslararası eğitim şirketidir. Kendini, herkesin birer kurtarıcı olabilmesine adayan Emergency First Response kurslarında, yetişkin, çocuk ve bebek CPR’ları, ilk yardım teknikleri, Otomatik Harici Elektroşok (AED) ve acil oksijen kullanımı gibi konular öğretilmektedir. EFR ayrıca, işyerleri için de özel İlk Yardım Kursları vermektedir. Bu kurslar, o işyerinin standartlarına uyacak şekilde düzenlenen uluslararası güvenlik kurslarıdır ve oldukça esnek bir programdır. Yani işyeri kendi zamanı ve içeriğine göre kursu belirleyebilir. Kurslar tek başına veya birleştirilerek yapılabilir. Firmanın ödül almış kursları, modern eğitim malzemeleri ve multimedya ekipmanları, öğrencilerde bir güven duygusu yaratır ve karşılarına çıkabilecek medikal bir acil durum karşısında hemen cevap verebilmelerini sağlar. Bize +44 (0)117 300 7328 nolu telefondan veya www.emergencyfirstresponse.com websitemizden ulaşabilirsiniz.

International PADI, Inc.
www.padi.com

 


Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı