BAYK Duo Trofe

ALLIANZ BAYK Duo Trofe Devam Ediyor

BAYK Duo TrofeBodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından organize edilen 2012 Allianz-Bayk Duo Trofe gördüğü yoğun ilgiyle tam sürat devam ediyor.Toplam 4 ayak ve 4 yarıştan oluşacak olan Allianz-Bayk Duo Trofe’de birinci ayağını tamamlayan yelkenciler, 25 Mayıs’ta düzenlenecek ödül töreninde trofe kupasını alabilmek için mücadele edecekler.

Daha zoru denemek isteyenler için organize edilen Allianz -Bayk Duo Trofe birinci ayağı 21 teknenin katılımıyla Bodrum – Kıstak adası – Bodrum offshore rotasında gerçekleştirildi. Yarışan ekiplerden Ege Pen Deceunınck-Uka Uka teknesi I. Ayak genel birincisi oldu.

Sadece iki kişilik ekiplerden oluşan, IRC sertifikasına sahip 6 ile 27 metre arasındaki tüm teknelerin katılabildiği Allianz-Bayk Duo Trofe’de yarışlar çekişmeli geçiyor. Kısıtlı sayıda ekiple trofeye katılan ekipler, deniz ve rüzgârla yaptıkları mücadelede heyecan ve çekişmeyi arttırıyorlar.
Tarihler:
II. Ayak 13 NİSAN
III. Ayak 4 MAYIS
IV. Ayak 25 MAYIS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

Silent 55: Güneş enerjisi lüks ile birleşirse…

“Ardınızda bıraktığınız karbon ayak iziniz değil; denizden taşıdığınız kumlar olsun” Güneş enerjisi ile çalışan araçların …