Geleceğin Süper Sörfçüleri Bu Okulda Yetişiyor

Alaçatı, mavi suları, keyif veren rüzgarı ve dünyaya örnek olan tesisleri ile eşi az bulunur bir sörf cenneti. Bu eşşiz bölgede sörf sporuna başlayan 7-17 yaş aralığındaki tüm çocukları seviye ve yaşlarına bölünmüş şekilde tecrübeli eğitmenler eşliğinde profesyonelce yetiştiren Süper Sörfçüler Okulu eğitimlerine Ağustos’un son haftasına kadar devam ediyor.

Alaçatı’da sörf aşkıyla 2008 yılında kurulan Myga Surf City, 4 bin m2 ‘ye varan yeşil bir alanda modern mimarisi, modern sörf malzemeleri, geniş kumsalı, güçlü teknik donanımı ve tecrübeli ekibi ile fark yaratıyor.

Sörfün öncü markası “MYGA” tarafından 2008 yazında açılan “Surf City” tüm dünyadaki sörf severler için birçok çığır açan yeniliği barındırıyor, dolayısıyla Çeşme / Alaçatı’yı ziyaret eden birçok yerli ve yabancı turistin de gözdesi.

Myga’nın kurucusu milli sörfçü Ali Palamutcu tarafından da yansıtılan profesyonel spor anlayışı ile bu yaz da sörfçülerin aynı zamanda tatilcilerin en gözde mekânı olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

Silent 55: Güneş enerjisi lüks ile birleşirse…

“Ardınızda bıraktığınız karbon ayak iziniz değil; denizden taşıdığınız kumlar olsun” Güneş enerjisi ile çalışan araçların …