EtkinliklerManşet

2 Kıta 1 Yarışa Marina İstanbul’dan Tam Destek

Dünyada 2 kıtayı birleştiren tek şehir olan İstanbul’da büyük bir ekip çalışması ile yapılmış olan muhteşem organizasyon 2 kıta 1 yarış, İstanbul’un yeni Marinası Marina İstanbul’dan tam destek gördü.

Marina İstanbul,ekibi ve 3 kurtarma botu ile yarışmacıları yalnız bırakmadı. Yardımcısponsor olarak organizasyonda yerini alan Marina İstanbul ekibi, seneye hizmete açılmış bir marina olarak bu organizasyona tekrar destek vermekten büyük mutluluk duyacağınıbelirtti. Marina İstanbul ekibi, Aggressivo yatının Skipper’ı Mihri Eres, ADF (Amatör Denizciler Federasyonu) desteği ile arkada kalan yüzücüleri yalnız bırakmadılar.

2012 Avrupa Spor Başkenti etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen 24. Kıtalararası Kano, Kürek, Yüzme Yarışları İstanbul Boğazı’nda rekor bir katılımla gerçekleşirken, Boğaziçi’nin iki kıyısını dolduran binlerce İstanbullu tarafından ilgiyle ve hayranlıkla izlendi. Yüzme yarışları 41 ülkeden 1181 sporcunun katılımıyla geçmiş yıllardaki katılımları da geride bıraktı. 2 Kıta 1 Yarış sloganıyla Kanlıca-Kuruçeşme arasında düzenlenen yarışlar sonucunda Hasan Emre Musluoğlu birinciliği elde etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı