Boot Düsseldorf Kapılarını Açıyor

Boot Düsseldorf, 21 – 29 Ocak 2012 tarihleri arasında 17 sergi salonunda, dünyanın dört bir yanından gelen 50 ülkeden 1.600 katılımcı ile kapılarını açıyor.  Olta takımlarından süper yatlara kadar geniş bir yelpazeyi kapsayan fuarın ziyaretçi sayısının geçen rakamları aşması bekleniyor.

Goetz-Ulf Jungmichel Boot Düsseldorf Direktörü, şunları söyledi: “Uluslararası yatçılık ve su sporları endüstrisinin merkezi olması itibariyle Avrupa pazarı, en farklı büyüme hızına sahiptir. Almanya ve Kuzey Avrupa ülkelerinde, ekonomik krizin ardından görünen gelişmeler dikkate değerdir. Uluslararası katılımcılar bu konudan yararlanmak istemektedirler. ”

Messe Düsseldorf’ta 2012 yılında yurt dışından 650 iştirakçi bulunmakta. Bu da her üç katılımcının birinin yurt dışından gelmesi anlamına gelmekte. Fuarda en çok standı olan ülkeler:  150 iştirakçi ile Hollanda, İtalya (60), Fransa (50), Avusturya (35) ve İngiltere (30).

www.boat-duesseldorf.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

Silent 55: Güneş enerjisi lüks ile birleşirse…

“Ardınızda bıraktığınız karbon ayak iziniz değil; denizden taşıdığınız kumlar olsun” Güneş enerjisi ile çalışan araçların …