Etkinlikler

İstanbul Boat Show Fuarı 30 Nisan’da başlıyor!

UBM Turkiye’nin 33.kez düzenleyeceği 33.Uluslararası İstanbul Boat Show’u 30 Nisan – 4 Mayıs tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

istanbul-boat-show-fuari-30-nisan-da-basliyor--4247190

UBM Turkiye tarafından organize edilen Uluslararası İstanbul Boatshow, her yıl Yat sektöründeki son teknolojileri, moda dizaynları ve dünyada trendi yükselen modelleri de tekne tutkunları ile tanıştıyor. Geçtiğimiz yıllarda hem Avrupa’da; hem de Türkiye’de yıldızı yükselmeye başlayan Katamaranlar, bu yıl yat tutkunlarının yeni gözdesi olarak yerini alıyor.

33. Uluslararası İstanbul Boat Show’nun özel sağlık güvenliğini City Ambulans gerçekleştirecek. Özel ambulans alanında en son gelişmeleri takip eden personelleri ile, her zaman yeni teknolojiyle modernize edilmiş acil yardım ambulansı, hasta nakil ambulansı araç ve ekipmanları ile tıbbi etik kurallara uyarak ve sektöründe öncü olmayı hedefliyor. Acil sağlık hizmetlerinde hasta ve çalışan personel odaklı, sağlık alanında gelişmeleri takıp ederek hasta sağlığını kendi sağlığı kabul eden tıbbi ve etik kurallar çerçevesinde hizmet sunan bir ekibe sahip olan City Ambulans, 30 Nisan – 4 Mayıs 2014 tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezinde yerini alıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı