Çarşamba , Aralık 19 2018

MAYRA, Marina İstanbul’un Gecesinde Buluştu

Marina İstanbul Büyükçekmece,tarafından düzenlenen MAYRA (Marmara Yat Rallisi) 12 Haziran’da İTÜ Denizcilik Fakültesi’den start aldı. MAYRA’ya özel Marina İstanbul tarafından organize edilen ralli için heyecanlı olan 46 yatçımıza güzel bir moral oldu. MAYRA sırası ile Yalova, Trilye, Kurşunlu, Erdek, Paşalimanı, Marmara Adası limanlarına uğradıktan sonra final seremonisinin yapılacağı Mürefte limanında sona erecektir. MAYRA kurucularından Amatör Denizcilik Federasyonu Başkanı Teoman Arsay ve ADF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Gündüz teşekkürlerini dile getirmek adına İTÜ Denizcilik Fakültesi’ne ve Marina İstanbul’a teşekkür plaketlerini sundular.

Marina İstanbul, Marina Müdürü Dilek Seven Kaya yaptığı açıklama da önümüzdeki senelerde de Marina İstanbul olarak MAYRA ‘yı destekleyeceklerini ve böyle güzel bir organizasyonun arkasında durmaktan ötürü mutluluk ve gurur duyduklarını dile getirdi. Önümüzdeki sene Marina İstanbul’dan MAYRA için güzel bir davet verileceğini ve ralli startının Marina İstanbul’dan verileceğini belirtti. Hızla inşaatı devam eden Marina İstanbul’un %75 inin tamamlanmış olduğu ve 2012 yılı Ekim ayında yat kabulüne başlanacağını tekrar yansıttılar.

Bol bol fotoğraf çektiren yatçılar mutluluklarını hatıra fotoğraflarına yanstılar. Seneye buluşmak üzere İstanbul’a veda ettiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

11. CNR Avrasya Boat Show kapılarını açmaya hazırlanıyor

Denizcilik dünyası için düzenlenen fuarlar arasında sektörün pusulası olan Avrasya Boat Show bu yıl kapılarını …