EtkinliklerHaberlerMagazinManşet

Vakko Cruise 2012 Koleksiyonu

Deniz Keyfi için her sezon farklı tasarımlar sunan Vakko Cruise, 2012 koleksiyonunu ilk olarak Tüyap Boat Show’da tanıttı. Vakko Cruise, teknelerini özgün parçalarla döşemek ve en iyisiyle yolculuk etmek isteyenler için tasarladığı sezon koleksiyonlarının yanı sıra, özel sipariş üzerine kabin, güverte ve mürettebat takımları için de istenilen renk ve desenlerde teknelere özel tasarımlar hazırlıyor.

%100 doğal kumaşların kullanıldığı bu tasarımlar, kamaralar için yorgan yastık kılıfı, çarşaf gurubu… Banyolarda da havlu, bornoz, peştemal… Mutfak için ise masa örtüleri, amerikan servisleri ve peçete koleksiyonlarından oluşuyor. Bu sezonun renkleri ise, ağırlıklı olarak mercan, turkuaz, lacivert, beyaz ve toprak tonları.

Vakko Cruise’un diğer bir iddialı olduğu alan ise dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı Giovanna Locatelli’nin Vakko Cruise 2012 koleksiyonu için özel olarak tasarladığı nevresim ve havlu takımları. Yenilikçi malzemelerin olağanüstü yaratıcılıkla bir araya geldiği bu koleksiyon Vakko Cruise’a özel olarak üretiliyor ve deniz tutkusunu en mükemmel şekli ile ortaya koyuyor.

Tüm bunlara ek olarak, teknelerin ismine veya ogosuna özel tasarlanmış seyir defterleri, sedef pullara sahip özel deri kaplı tavlalar, yine deri veya krokodil kaplı Türk kahvesi makineleri teknelerin yaşam alanlarına çok özel dokunuşlar katıyor.

Vakko Cruise bir tekne sahibinin hayalini kurduğu tüm detaylara Vakko kalitesinde hayat veriyor.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı