YarışlarYelken Sporları

The Marmara BAYK Kış Trofesi 4. Ayak Yarışları Bodrum’da Başlıyor

ayk bayk 1 (Custom)

The Marmara’nın turizm sektörüne değer katan projelere destek verme misyonu doğrultusunda ana sponsor olduğu, The Marmara BAYK Kış Trofesi 4. Ayak yarışları 22-23 Mart tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleşecek.

The Marmara’nın ana sponsor olduğu, 2010 yılından beri her sene geleneksel olarak düzenlenen Bodrum Açık Deniz Yelken Kulübü (BAYK) yarışlarının bu yıl beşincisi gerçekleşiyor. Yıl boyunca gerçekleşen yarışlar toplamda 7 ayaktan oluşuyor.

B.A.Y.K. - BAYK Bodrum Açık Deniz Yelken Kulübü

The Marmara BAYK Kış Trofesi’nin birinci, ikinci ve üçüncü ayaklarının her birinde 400’e yakın yelkenci ile 50’den fazla tekne yarıştı. The Marmara Bodrum ve TEB Özel Bankacılık işbirliğiyle gerçekleşen yarışların dördüncü ayağı ise 22-23 Mart tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleşecek.
Yelken sporunu geniş kitlelere yaymak ve bu spora yeni sporcular kazandırarak gelişmesine katkı sağlamak amacıyla Bodrum Açık Deniz Yelken Kulübü’nün düzenlediği yarışlara destek veren The Marmara, yarışların diğer ayaklarında da sporcuların yanında olmaya devam edecek.

Türkiye’de Özel Bankacılık geleneğini başlatan TEB, Özel Bankacılık alanındaki 20 yılı aşkın deneyimiyle yelken sporunun ülke çapında geliştirilmesine katkı sağlamak amacıyla Bodrum Açık Deniz Yelken Kulübü tarafından düzenlenen Türkiye’nin en uzun Yelken Kış Trofesi’ne destek veriyor.

THE MARMARA BAYK KIŞ TROFESİ 2014 4.AYAK PROGRAMI

21 MART CUMA

09:30-17:00 YARIŞ KAYIT-BAYK OFİS

22 MART CUMARTESİ

09:30 BRIFING-MARİNA YACHT CLUB BODRUM
10:45 BASIN TEKNESİ HAREKET-ELELE TEKNESİ-MİLTA BODRUM MARİNA PETROL OFİSİ ÖNÜ
11:30 YARIŞ STARTI
18:00 THE MARMARA BAYK KIŞ TROFESİ III.AYAK ÖDÜL TÖRENİ-BODRUM MARİNA YACHT CLUB

23 MART PAZAR

09:30 BRIFING-MARİNA YACHT CLUB BODRUM
10:45 BASIN TEKNESİ HAREKET-ELELE TEKNESİ-MİLTA BODRUM MARİNA PETROL OFİSİ ÖNÜ
11:30 YARIŞ STARTI

Detaylı bilgi için:
info@bayk.org
www.bayk.org

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı