Tarz - ModaYaşam

Energetics ürünleri ile formda kalın

Güzel ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak için Intersport mağazalarında satışa sunulan Energetics ürünleri ile evde de kolaylıkla spor yapabilir, sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.

intersport-energetics-agirlik

Sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak herkesin hayali. Ancak istediğiniz vücuda kavuşmanın tek yolu spor salonlarından geçmiyor. Güzel ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak için Intersport mağazalarında satışa sunulan Energetics ürünleri ile evde de kolaylıkla spor yapabilir, sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.Fitness, dünyanın en son ve sağlıklı spor trendi. Yanlış bilinen ise, Fitness’ın sadece spor salonlarında yapılabileceği. Özellikle büyük şehirlerde yaşayanların spor için zamansızlıktan yakınmalarına son verecek Fitness ürünleri, Intersport mağazalarında satışa sunulan Energetics ürünleriyle tarih oluyor. Kadın ve erkekler için özel olarak üretilen Energetics ürünleri, birçok renk seçeneği ile sporu eğlenceli hale getiriyor. Spor eğitmenlerinin de tercihi olan Energetics ürünleri ile benzersiz spor deneyimini yaşayabilirsiniz.

Energetics İle Evde Eğlenceli Spor Keyfi
Evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Energetics mekik sehpaları, boks ürünleri, farklı renk ve ağırlıklara sahip dumbbell, çok fonksiyonlu balance ball ve rengarenk yoga matları, vücudunuzu şekillendiren plates topları, eliptik bisikletler gibi sınırsız ürün seçeneği ile evinizin rahatlığında güvenle spor yapabilirsiniz.

Energetics’in, başlangıç seviyesinden, profesyonel seviyeye kadar üretilen kondisyon aletleri, vücudunuzun kolayca forma girmesini sağlayacak. Üstelik Energetics kondisyon aletlerinde ergonomik tasarımının yanı sıra, dijital ekranları sayesinde egzersiz süresince; nabzınızı, süreyi, hızı ve yakılan kaloriyi görebilirsiniz.

Intersport’ta Size ve Yapacağınız Spora Uygun Yüzlerce Ürün
Yüzlerce ürün seçeneğinin arasında kaybolmadan yaşınıza ve vücudunuza uygun olan spor ürünlerini Intersport’un uzman satış danışmanları ile güvenle seçebilirsiniz. Bunun için, Intersport mağazalarında satış danışmanlarına sadece yapacağınız sporu söylemeniz yeterli.

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı