TrendyYaşam

Tasarım Harikası Wally One Tender

Wally One, Wally firmasını takip edenler için tanıdık gelecek bir stil taşıyan ve Mega Yatlar için üretilmiş bir tender.

Wally One, 13.12 metre boyu, 3.52 metre eni ile, kullanıcılarına geniş bir alan sunmakta. Kokpitten kumanda edilebilen, elektrikli yüzme merdiveni ile denize giriş ve çıkışlar da kolaylaştırılmış. Görsel olarak her açıdan sahiplerini tatmin eden Wally One, her zamanki gibi konfor olarak da çıtayı yüksekte tutuyor. Deri ve çelikten imal edilen kokpit tekenenin seçkin görünümünü tamamlıyor. Sekiz kişilik oturma kapasiteli çıkartılabilir kokteyl masası, keyifli molalarda çok kullanışlı. Oturma ve genel bir rahatlama için katlanabilir bir minder arka taraftaki geniş alanı daha da keyifli hale getirmiş. Her zaman olduğu gibi sağlamlığı ve hafifliği göz önünde bulunduran Wally, tente direkleri için karbon-fiber malzeme kullanmış. İçeride iki kişiyi ağırlayabilecek küçük bir kabin de bulunmakta.

Konfor ve estetik vurgulardan bahsederken, bir Wally için olmazsa olmaz diyebileceğimiz süratten de bahsetmeden geçmeyelim. Tekne, üzerindeki motor seçeneğine göre 40 ile 50 Knots arası sürat yapabiiyor. Wally One twin 315 hp Yanmar 6LPA STZP motor ile 40 knot hız elde edebilir. Alternatif motor paketi, ikiz Yanmar 370 hp 8VL-Z motorlar ile, 47 knot sürate ulaşabiliyor.

Aksesuar olarak Simrad Variety, aussi iPhone / iPod yerleştirme istasyonu, hem dış hem de tekne içinde müzik sistemi paketi, bir dış buzdolabı, Nespresso kahve makinesi, sualtı ışıkları mevcut. Güneş panelleri motor kapalı iken tüm elektronik cihazları çalıştırmak için gerekli enerjiyi sağlamak için opsiyonel olarak takılabiliyor.

Bu konsept tasarım tender fiyatı : 370 hp Wally One 620.000 € | 315 hp Wally One 580.000 €.

Resimler http://www.wally.com/ sitesinden temin edilmiştir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı