Tarz - ModaYaşam

Tonino Lamborghini’den 4000 Dolarlık Akıllı Telefon

İtalyan lüks ürünler markası Tonino Lamborghini,  “Antares” ile akıllı telefon pazarına giriş yapıyor. Telefon Aralık ayında Rus ve Çin pazarına sunuldu. 2014 başlarında ise Amerika ve Avrupa pazarına giriş yapacak. Kesinlikle sınırlı sayıda üretilecek olan bu ürünün her biri bir seri numarasına sahip olacak.

lam

Paslanmaz çelik kasasının üzerine deri kaplanmış bu Android işletim sistemli telefon, bir çok lüks rakibinin aksine performansından ödün vermeyecek şekilde tasarlanmış.

4 çekirdekli işlemci, 2GB RAM, 32GB dahili hafıza ve microSD kart girişi ile ekstra 32GB hafıza özellikleri arasında yer alıyor. Yamaha amfi ve hoparlörleri, 13 mp arka ve 5 mp ön kamerası ile teknolojinin tüm nimetlerini kullanıcılarına sunuyor. Full HD 4.3-inç ekran ise mükemmel görüntü sağlıyor.

Her ne kadar Tonino Lamborghini ismi tüm dünyanın yakından tanıdığı araba markasına benzese de ikisi arasında hiç bir bağ olmadığını belirtelim. Lamborghini araba markası Feruccio Lamborghini tarafından kuruldu ve şimdi Audi firmasına ait. Tonino Lamborghini ise Ferrucio’nun oğlu tarafından 1981 yılında kuruldu. İki marka arasındaki tek bağlantı bundan ibaret.

Telefon 4000 dolar fiyattan piyasaya sürüldü ve Lamborghini arabalarının kaputuna benzer bir alüminyum kutu içerisinde satılıyor.

Kaynak: http://www.lamborghini.it/

http://www.lamborghinimobile.com/en/

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı