TrendyYaşam

Yüzde 30 daha fazla meyve suyu

Yeni Hotpoint Katı Meyve Sıkacağı sebze ve meyveleri yumuşak bir şekilde, bıçak değdirmeden sıkarak tüm vitamin ve minerallerini koruyor.

w640 (3)

Yeni Hotpoint Katı Meyve Sıkacağı
Hotpoint Katı Meyve Sıkacağının Soft Sıkma Teknolojisi sayesinde standart katı meyve sıkacağına göre yüzde 30’a kadar daha fazla meyve suyu elde ediliyor. Sağlığına özen gösteren ve sonbaharı enerji dolu karşılamak isteyenler en sağlıklı ve lezzetli meyve suyunu kolayca hazırlama imkanı buluyor.

Yeni Hotpoint katı meyve sıkacağı sebze ve meyveleri bıçak değdirmeden sıkarak tüm vitamin ve minerallerini koruyor. Soft Sıkma Teknolojisi sayesinde ise standart katı meyve sıkacağına göre yüzde 30’a kadar daha fazla meyve suyu sağlıyor. Sağlığına özen gösteren ve sonbaharı enerji dolu karşılamak isteyenler en sağlıklı ve lezzetli meyve suyunu kolayca hazırlama imkanı buluyor. Özel ince gözenekli filtresi sayesinde tortusuz ve homojen meyve suyu hazırlayan Hotpoint Katı Meyve Sıkacağı, meyvenin gerçek lezzetini korurken çok daha az ve daha kuru posa çıkarıyor. Böylece maksimum miktarda meyve suyu elde edilerek israfın önüne geçiliyor.

Yeni Hotpoint Katı Meyve Sıkacağı mükemmel sonuçları garantileyen ve evdeki yaşam kalitesini yükselten Hotpoint ayrıcalığıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. ‘Küçük ama performansı büyük’ yeni Hotpoint Küçük Ev Aletleri, fırçalanmış paslanmaz çelik ve en yüksek kalitede malzemelerle tasarlanıyor, estetik görünümüyle evin özenle yaratılmış dekorasyonunu mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı