3. Geleneksel TURGUTREİS Rally’si

D-Marin Turgutreis Marina ve Turgutreis Yelken Kulübü olarak müştereken düzenlediğimiz 2013 yılı Geleneksel Turgutreis Rally’si bu yıl 29/06/2013– 12/07/2013 tarihleri arasında yapılacak ve 14 gün sürecektir.
Düzenlenecek Rally’nın amacı Yat sahipleri arasında dostluklar kurulması, çevre ada ve koyların ziyareti, gidilecek yerlerde yeni dostluklar kurularak Turgutreis’in ve Türkiye’nin tanıtılmasıdır.
Etap 29 Haziran 2013 cumartesi günü başlayıp sırasıyla Turgutreis-Didim-Kuşadası-Sığacık-Alaçatı-Çeşme-Sakız-Sisam-Arki-Lipsi-Leros-Kalimnos-rotasını takip edip D-marin Turgutreisde sona erecektir.
Katılmak isteyen denizci dostlarımızın kayıtlarını Turgutreis Yelken kulübü sekreterliğine 150 Tl katılım ücretiyle yaptırabilirler.
Yurtdışı Yunanistandaki acenta ücretleri geçen yıl olduğu gibi 150 Euro. Türkiye acenta ücretleri daha sonra bildirelecektir .(isteyen herkes kendi çıkış işlemlerini kendileri yapabilir). Yurtdışı çıkışlarda mutlaka geçerli Schengen vizeniz, teknenizde geçerli Rkayıt belgeniz ve tekne sigortanızın olması zorunludur.
Program hava koşulları, marina doluluk durumları, resmi zorunluluklar vb. gibi mecburi sebeplerle rally komitesi tarafından değiştirilebilir.
Katılımlarınızı planlamamız açısından 15 Haziran 2013 tarihine kadar bildirmenizi rica ederiz.
Saygılarımızla,

Turgutreis Yelken Kulübü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

The New York Times Travel Show

ABD’nin kültür başkenti New York’ta düzenlenen ve Kuzey Amerika kıtasının en büyük seyahat fuarı olan “The …