Panasonic Viera TV ve Panasonic Lumix EISA’ya layık görüldü

Panasonic VIERA ZT60 “Avrupa’da 2013-2014 Döneminin Ev Sineması TV’si” ödülünü alırken Panasonic’in değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi Lumix GH3 “Avrupa’da 2013-2014 Döneminin Fotoğraf Makinesi-Video Kamerası” ödülünü kazandı.

panasonic-eisa-odul-vierazt60-lumixgh3

Panasonic’in olağanüstü görüntü kalitesi ile tanınan VIERA TX-P60ZT60 televizyonu, harikulade siyah seviyeleri, doğal renkleri ve her açıdan keskin görüntüleri sayesinde sunduğu gerçek sinema deneyimi ile EISA ödülüne layık görüldü. Panasonic Lumix GH3’e ödülü kazandıran en önemli niteliği ise hem fotoğraf hem de video kaydı alanındaki üstün performansı ve çok yönlü bir makine deneyimi sunması oldu.

1982 yılında oluşturulan Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (EISA) tüketici elektroniği ürünlerini test eden bir multimedya topluluğu olarak 20 Avrupa ülkesinden 50 ses, mobil, video ve fotoğraf dergisini içerisinde barındırıyor. EISA’nın verdiği ödüller bir ürünün sahip olabileceği en prestijli tüketicilere önerilme derecesi olarak bilindiği gibi tüketicilerin satın alma kararları üzerinde de önemli rol oynuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...

İstanbul’un yüzen evleri yeniden tasarlandı.

Gemi tasarımcısı Mert Ünnü, 80 yıl önce yapılan İstanbul’un yüzen evlerini yeniden tasarladı İstanbul’da 1940’lı …